Don't Miss
Home / Новини / У Львові відкрили меморіальну дошку Василю Сліпаку

У Львові відкрили меморіальну дошку Василю Сліпаку

5У Львівській загальноосвітній школі №46 відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю-добровольцю та всесвітньо-відомому оперному співаку Василю Cліпаку, позивний «Міф». Саме в цьому закладі освіти пройшли шкільні роки Василя. Під час відкриття вся площа перед школою була заповнена людьми. В честь відкриття меморіальної дошки учні школи підготували концерт. Опісля відбулося освячення кам’яної плити.
«Трохи більше як 25 років тому Василь ось тут на площі давав останній дзвінок. Думаю, що він ніколи б не подумав, що так станеться, як сталося. Він мені при розмові казав : «Слухай, так би хотілося концерт в своїй школі зробити». Не вдалося. Нічого, я думаю, що друзі Василя приїдуть сюди в актовий зал і зроблять гарний оперний концерт. Хочу з вами ось чим поділитися, найкращим подарунком для Василя напевне б було те, що ми будемо жити в новій державі, про яку він мріяв, і за яку загинув. Мене тішить, що тут багато молоді, школярів. Все в ваших руках», – зазначив під час промови старший брат Василя Сліпака – Орест.
Нагадаємо, Василь Сліпак був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик». Закінчив Львівську консерваторію. Після завершення навчання у Львові працював у Паризькій опері. Впродовж 20 років жив у Франції. Два роки тому пішов добровольцем на Донбас, де воював у складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. Загинув 29 червня 2016 року біля селища Луганське від пострілу снайпера.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator