Home / Команда

Команда

Олена ЖИВКО

тел. 0631899777

https://www.facebook.com/elenalviv

Керівник ВГО «Об’єднання добровольців», волонтер.

В минулому випускниця юридичного факультету, практикуючий юрист. Працює Адвокатом.Її життя докорінно змінилося у 2014 році. Саме тоді до Олени Живко почали звертатися бійці, яким необхідна була правова підтримка. Тоді ж вона почала організовувати збір гуманітарної допомоги, яку разом з побратимами неодноразово доставляла на лінію зіткнення. З часом влилася в добровольчий рух. Створила та стала керівником організації «Об’єднання добровольців».Олена Живко — автор та ініціатор багатьох рішень про визнання бійців-добровольців у обласних радах України.  Разом з побратимами тривалий час бореться за те, аби влада прийняла законопроект №7190. За ним усіх добровольців нарешті мають визнати на державному рівні.

___ ___ ___

Юрій КАШПУРОВСЬКИЙ 

Тел. – приховано на час воєнного стану

Керівник Київського обласного осередку «Об’єднання добровольців”

Брав активну участь у подіях на Майдані. Одразу після Іловайської трагедії, коли кремлівські найманці віроломно знищили українських бійців, записався добровольцем до «Правого сектору».У складі 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії  воював на фронті до серпня 2019 року. За цей час встиг побувати з побратимами у найгарячіших точках  військового конфлікту: Пісках, Авдіївці, Мар’їнці, Широкине.На посаді керівника  Київського обласного осередку «Об’єднання добровольців» робитиме все для того, щоб об’єднати добровольців, які повернулися з фронту. Займатиметься їхньою реабілітацією, соціальною опікою, працевлаштуванням. Щоб кожен боєць, який пройшов пекло російсько-української війни, зміг гідно знайти себе у цивільному житті.Крім того, Юрій Кашпуровський акцентує на тому, що метою організації буде наведення порядку у суспільстві та співпраця з силовими відомствами: СБУ, Нацполіцією та іншими спецслужбами.

___ ___ ___

Олег КЛІЧЕВСЬКИЙ 

тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Одеського обласного осередку «Об’єднання добровольців»

Взяв до рук зброю та пішов на фронт одразу ж, як розпочався російський наступ — у 2014 році. Своє рішення пояснив просто — добре знає, що таке «русский мир»; у 1917 році майже всю його родину розстріляли більшовики, згодом вже під маховик Сталінського терору рідні потрапили у 1937 році.У новітній російсько-українській війні Олег Клічевський разом з побратимами воював у роті «Аратта», де побував в найгарячіших точках конфлікту поблизу  сіл Гранітне та Широкине.Згодом опинився в батальйоні «ОУН», який дислокувався в Пісках.Пізніше боровся з російськими найманцями у складі Першої штурмової роти ДУК ПС під проводом «Да Вінчі».На посаді голови Одеського обласного осередку «Об’єднання добровольців» своє завдання насамперед бачить у розбудові місцевої структури організації, допомоги бійцям, які повертаються з фронту та недопущення в регіоні реваншу проросійських сил.

___ ___ ___

 

Юрій ДМИТРЕНКО

Тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Львівського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Позивний «Снайпер» – 2014-15 р. брав участь у бойових діях у складі ЗСУ, внаслідок арт обстрілу по українським позиціям отримав важке поранення однак не дивлячись на це пішов воювати в добровольчий батальйон УДА.

___ ___ ___

Микола НЕСТЕРЕНКО 

тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Черкаського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Брав активну участь у подіях на Майдані, де з побратимами стояв до тих пір, допоки Віктор Янукович і його поплічники панічно не покинули країну.Після повернення додому створював у Черкасах загони самооборони, які мали взяти на себе функцію контролю за дотриманням порядку у місті. Коли ж російські військові зайшли до Криму та почали окупацію сходу країни приймав участь в евакуації біженців. Паралельно готувався з друзями до бойових дій та виїзду на Донбас.У травні 2014-го увійшов до новоствореного батальйону «Айдар». Брав участь у бойових діях до грудня 2016 року, коли змушений був покинути службу через отриману контузію.Тепер курує обласний осередок «Об’єднання добровольців» у Черкасах. Своє завдання бачить у допомозі воїнам-добровольцям, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

___ ___ ___

Євген БАБІЧ

тел. приховано на час воєнного стану

Євген Бабіч, керівник Тернопільського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Свій шлях бійця розпочав у січні 2015 року, коли разом з побратимами у складі 8-го окремого батальйону «Аратта» відправився на схід країни відбивати навалу кремлівських окупантів. Там брав участь у боях за селище Широкине – стратегічний пункт  українсько-російської війни, який знаходиться за двадцять кілометрів від Маріуполя та має важливе значення для оборони цього міста.Пізніше перейшов у батальйон «ОУН» та воював поблизу селища Кримське.З поверненням до мирного життя Євген Бабіч продовжує допомагати українському фронту та бійцям. Переконаний, що тут не менше роботи, ніж у зоні бойових дій. Перш за все чоловік планує активно розбудовувати обласний осередок «Об’єднання добровольців», а також допомагати  колишнім учасникам АТО, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

___ ___ ___

Олексій ПАНЧЕНКО

тел. приховано на час воєнного стану

Активну громадську позицію зайняв у 2015 році, коли приєднався до лав «Правого сектору» у Миколаєві. Брав участь в економічній блокаді Криму, на Чонгарі. Згодом поповнив ряди Української добровольчої армії. З 2016 року, в складі підрозділу «Волинь», знаходився в зоні бойових дій, а саме воював з побратимами поблизу села Широкине та в Мар’їнці.

У 2018 році став активістом ГО «Об’єднання Добровольців»!

___ ___ ___

Роман КОВАЛЬ

тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Рівненського обласного осередку «Об’єднання Добровольців».

За фахом лікар. Не один рік бере участь в українському націоналістичному русі. Активний учасник Революції гідності, де перебував як медик, надаючи пораненим першу медичну допомогу.Під час Майдану також організував захоплення Рівненської ОДА – перше в Україні. Разом з Сашком Білим створив перші загони Самооборони. У березні 2014, після вбивства Музичка організував підрозділ «Правого сектора», який проходив військову підготовку на базах Переяслав-Хмельницького і Дніпрі. У квітні 2014р. брав участь у перших боях по звільненню Донецької області.З червня по серпень 2014 року — командир Рівненського підрозділу «ПС». Брав участь у боях за Карлівку, Амросіївку. У 2016  сформував 18-й загін тероборони – далі ОТГ “Волинь»Зарекомендував себе як волонтер. Неодноразово брав участь у поїздках на схід країни, постачаючи бійцям необхідне спорядження, медикаменти тощо.Зараз курує обласну організацію «Об’єднання добровольців» і є членом її ради.

___ ___ ___

Вадим Йовенко

тел.приховано на час воєнного стану

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006866342392

Керівник Чернігівського обласного осередку “Об’єднання добровольців”.

___ ___ ___

Андрій ТИМОФЄЄВ 

тел. приховано на час воєнного стану

Легендарний артилерист, керівник Сумського обласного осередку «Об’єднання Добровольців».

Повагу у хлопців, які перебувають «на передку» «Петрович» встиг завоювати давно, адже побував в найгарячіших точках конфлікту: Пісках, під Кураховим, при обороні Донецького аеропорту.В тому, що бійці-добровольці отримали  нагороди «За оборону Донецького аеропорту» у великій мірі і його заслуга, адже саме Андрій Тимофіїв вносив хлопців у списки, писав нагороджувальні листи і воював з військовою бюрократичною машиною, щоб бійці отримали заслужені нагороди.Нагороджений орденом  «За особисту мужність», медаллю «За бойові заслуги» і медаллю «За відвагу».

___ ___ ___

Артур ТРЕПЕЛЕЦЬ

тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Харківського обласного осередку «Об’єднання Добровольців».

Пішов добровольцем на фронт у 2014 році, коли російські війська вторглися на територію України. Встиг повоювати у батальйоні «Харків-1» та «Слобожанщина». Згодом перейшов на контракт і став бійцем ЗСУ.За час перебування у зоні бойових дій отримав два важкі поранення. Зараз, очолюючи обласний осередок  «Об’єднання добровольців», допомагає бійцям не лише на фронті, але й у мирному житті.

___ ___ ___

Олександо КОВАЛЬЧУК

 

тел. приховано на час воєнного стану

Керівник Хмельницького обласного осередку «Об’єднання Добровольців».

Свою активну громадську діяльність розпочав на Майдані. Там знаходився з побратимами допоки силовики не почали розстрілювати людей. Тоді ж зрозумів, що шансів на мирне врегулювання конфлікту більше немає.Пішов на війну добровольцем в травні 2014 у складі добровольчого батальйону ДУК. Брав участь у боях за звільнення Карлівки, селища Піскі, у складі УДА брав участь у боях за Широкіно ,Марьянка.

___ ___ ___

Роман СОКИРА 

Керівник Херсонського обласного осередку «Об’єднання Добровольців».

Він провів на українсько-російській війні близько трьох років, встиг створити диверсійно-розвідувальну снайперську групу і займав посаду заступника командира 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії. Повернувшись до цивільного життя колишній снайпер Роман Сокира очолив «Об’єднання добровольців» у Черкаській області. Боєць переконаний, що тут не менше роботи, ніж на фронті. Насамперед, це допомога воїнам-добровольцям, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

https://www.facebook.com/ramc.sokyra

___ ___ ___

Максим ШИМОСЮК

Керівник Закарпатського обласного осередку “Обєднання Добровольців”

  У Націоналістичному Русі з 2008р.. Брав участь в організації вишколів та культурних заходів. Вступав у сутички, на вулиці, проти комуністичних провокаторів, та кримінальних груп. У складі патріотичних сил Закарпатської обл, активно долучався до акцій та протестів у різних регіонах України.
Підчас революції гідності, реабілітувався від виробничої травми, що компенсував добровільно призвавшись до лав НГУ на початку 15го року, у секторі М.
Переконаний: що тільки та боротьба, яка продовжується-є суттєвою. Тому ще до повернення до громадянського життя, брав участь у громадській діяльності, у срою обласної спілки ветеранів.
___ ___ ___
 
 

 

 

 

 

Bitcoin transaction accelerator