Don't Miss
Home / Відео / НОВИНИ АКЦІЯ “СТОП ПУТІН”: НА МІТИНГ ВИЙДУТЬ НАВІТЬ У МІСТАХ РОСІЇ (5 КАНАЛ)

НОВИНИ АКЦІЯ “СТОП ПУТІН”: НА МІТИНГ ВИЙДУТЬ НАВІТЬ У МІСТАХ РОСІЇ (5 КАНАЛ)

14 жовтня по всьому світу українці та представники української діаспори влаштують акцію “Стоп, Путін! Стоп війна!”. На ній активісти виступатимуть проти путінської політики та воєнної агресії щодо України

В Україні протест почнеться в Києві о 16:00 біля російського посольства. Долучитися до акції може кожен бажаючий.

Куратор акції “Стоп Путін” в Україні Олена Живко в ефірі “5 каналу” повідомила, що протест планують провести в більш ніж у 60 країнах світу, крім того мітинги відбудуться і у трьох містах Росії.

“Цього разу акція масштабніша ніж першого разу, долучається все більше країн. Цього разу окрім Європи долучилися США, акція пройде в трьох містах Росії навіть, пройде в Австралії, Данії, Ізраїлі. Тобто українці всього світу об’єднаються навколо проблематики, щоб все-таки вирішити цю проблему, тому що війна триває вже третій рік, багато хто про неї забуває, для декого це стає нормою. Це справді дуже важлива акція, саме головнею, що вона об’єднала українців всього світу, адже за офіційними даними 20 млн українців проживають за кордоном, а це практично 1/3 населення України, ” – зазначила координатор акції #StopPutinsWarInUkraine.

Зазначимо, що 13 жовтня в Салерно пройшов мітинг проти російської агресії в Україні. Мітингуючі підписали вимогу-звернення до російського уряду вивести з України всі окупаційні війська, відпустити заарештованих за сфальсифікованими звинуваченнями громадян України, які знаходяться на територіі Росії та Криму, а також – посилити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу 7 днів на тиждень та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону, який Україна тимчасово не контролює. Вимоги будуть надіслані до Посольства РФ в Італії та до італійського Парламенту.

 
Джерело: 5 КАНАЛ

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator