Home / Без категорії / Ми воювали – Садовий крав! Учасники українсько-російської війни завітали в гості до Андрія Садового

Ми воювали – Садовий крав! Учасники українсько-російської війни завітали в гості до Андрія Садового

Сьогодні бійці «Об’єднання добровольців» та ветерани українсько-російської війни завітали на пленарне засідання сесії Львівської міської ради, аби отримати вибачення від мера Андрія Садового за образу їхньої честі та гідності.

Йдеться про матеріал «Ідентифікація тітушок»,  який не так давно з’явився на сайті «Zaxid.net», що належить дружині мера. У ньому журналісти видання оприлюднили світлини деяких бійців «Об’єднання добровольців», звинувачували їх в участі у замовних акціях та просили читачів допомогти впізнати осіб.

Стаття з’явилася одразу ж після того, як бійці організації приїхали з акцією протесту до Вищого антикорупційного суду, де вирішувався розмір застави для міського голови Львова Андрія Садового, якого підозрюють у корупції.

Відтак, на думку воїнів, обзиваючи їх тітушками мер Львова через свої кишенькові ЗМІ помстився добровольцям за протест.

Спершу бійці організації скликали прес-конференцію, де вимагали від мера забрати матеріал та попросити у них вибачення. Коли ж це не подіяло вони вирішили прийти на міську сесію, аби поговорити з мером віч-на-віч. Та зустрітися з Андрієм Садовим не вдалося. Коли добровольці з’явилися біля сесійної зали він боягузливо втік.

«Андрій Садовий, як завжди вмив руки і перекинув відповідальність на своїх чиновників, — розповідає керівник організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко. — Проте відрадно, що нас почули депутати. Вони проголосували за створення тимчасової комісії, яка надасть оцінку висловлюванням на сайті «Zaxid.net». Адже а нашу думку такі речі є безпідставними, антиукраїнськими та антидержавними». 

У той час Олена Живко нагадала журналістам, що обзивати бійців організації «тітушками» журналісти сайту не мали жодного морального права, адже вони прийшли з пікетом не ховаючи обличчя, у формі та з шевронами.

«Є величезна кількість скандалів та корупційних справ проти Садового. Від «Гальцьких інвестицій», оборудок з «Альпіною» на будівництві стадіону до «Євро-2012», до масової незаконної забудови Львова. Куди не втикнешся – всюди прізвище Садового, наближених до нього людей, кумів. Журналісти нашукали вже стільки фактів, що йому, напевно, вистачило б на довічне ув’язнення. Тому ми й організували пікет. Хотіли показати, що мерові є за що відповідати», — зазначила Олена Живко в коментарі виданню «Вголос».

Після сесії кілька десятків бійців-добровольців із гаслами «Ми воювали – Садовий крав!» поїхали до будинку, в якому мешкає Андрій Садовий із сім’єю. Очікувано, що до них ніхто так і не вийшов.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator