Home / Без категорії / Миколаїв: російське паливо для українських заправок

Миколаїв: російське паливо для українських заправок

З мережею незаконних автозаправок почали боротися бійці Миколаївського обласного осередку «Об’єднання добровольців». Вони нарікають — в області працює близько 160 комплексів, які взагалі не мають жодних дозволів та документів. Більше того — усе пальне, яке продають на них, напряму кораблями постачають з Російської Федерації. Про цей вид бізнесу знають усі — від поліцейських і до працівників прокуратури, але закрити його досі ніхто не спромігся. Активісти «Об’єднання добровольців» переконані — самі співробітники силових структур не лише стоять за організацією тіньових схем, але і покривають їх.

«Все відбувається дуже просто, — говорить керівник Миколаївського обласного осередку організації Олексій Панченко, — корабель постачає російське пальне у нейтральні води, наші «ділки» пливуть і купують його по 7 гривень за літру, а вже на березі перепродують за 24. Причому це пальне взагалі не має документів.

Ми приїжджаємо на заправку, купуємо його, але навіть чек отримати не можемо. Так само, як і не можемо добитися оприлюднення документів – що це за пальне, звідки і таке інше. Викликаємо поліцію, вона опечатує заправку, але за пів години та знову відкривається і продовжує працювати ніби і нічого не було. Тому тепер домагаємося їхнього закриття через суд. Ще хочу сказати – як тільки взялися за цей незаконний бізнес, то одразу почали отримувати на свою адресу погрози – що нас знищать і таке інше. Нічого дивного, адже цей бізнес щодня приносить мільйонні прибутки. Знаємо, хто стоїть за ним. Наразі можемо сказати, що це людина з прокуратури. Тож якщо ситуація не зміниться ми будемо діяти радикальніше…»

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator