“Сьогодні відбулося засідання Президії ЛОР. На жаль кворуму не було – дехто хворіє. Про те члени Президії обговорили у зв’язку з пандемією не скликати позачергову сесію, а на чергове засідання сесії першим питанням винести – про інформацію начальника ГУ НП ...
Детальніше »