Нещодавно керівник Тернопільського осередку Евген Бабіч повернувся із селища Золоте, що на Луганщині. Він разом з небайдужими відвідати та забезпечити волентерською провізією легендарну 24-ку, яка одна з перших із Західної України ще з 14-го року боронить нашу територіальну цілісність, мир, ...
Детальніше »