Зі Львова до Луганської області. Щось давненько ми не їздили до наших захисників з подарунками. Дякую усім хто долучився: Максим Козицький дякую за паливо на дорогу від хлопців велике вітання; Ігор Кондро дякую за круту резину – тепер можна ганяти ...
Детальніше »