С
лава Україні! Звертаємось до Львів’ян у цей важкий час. Нинішня система розгортає масові репресії проти Військово-політичного Руху «Правий Сектор» та інших патріотів і добровольців. Закликаємо кожного українця вийти з протестом проти розгулу кримінального олігархату, проти міліцейського свавілля та кришування органами влади контрабанди, що фінансує п’яту колуну та тероризм!
Ми сьогодні розпочинаємо безстрокову акцію протесту під стінами ЛОДА о 20:00!
Будьмо єдиними і ми переможемо систему котра нищить патріотів! Слава Україні! Слава Нації! Нехай живе національна революція!
«Правий Сектор» Львів
