Home / Новини / «Закон про особливий порядок на Донбасі – зрада України та воїнів які за неї загинули», – Об’єднання Добровольців

«Закон про особливий порядок на Донбасі – зрада України та воїнів які за неї загинули», – Об’єднання Добровольців

Поданий Президентом Петром Порошенком закон “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, який нині Парламент проголосував у першому читанні, є нічим іншим, як зрадою держави Україна та  бійців, які героїчно поклали життя захищаючи її кордони від окупанта. Такою є позиція Громадської організації «Об’єднання Добровольців».

Президент запевняє, що закон нормалізує порядок організації місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, сприятиме відновленню правопорядку, та створить умови для повернення біженців до свої домівок, тощо. Такий коментар до Закону озвучила прес-служба Президента.  Однак ці запевнення гаранта в «Об’єднані Добровольців» вважають лицемірством, окозамилюванням і зрадою українців. Адже зі вступом в дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” окупованою територією фактично керуватимуть терористи та сепаратисти, що їх обрали на позачергових виборах у грудні 2014 під дулами автоматів кремлівського окупанта. Це регламентують 5 і 6 статті Закону. 8-ма стаття гарантує виділення додаткових коштів з держбюджету для «окремих районів» на соціально економічний розвиток та затвердження спеціальної цільової програми. Тобто добробут та процвітання терористів забезпечуватимемо ми з вами. Разом з тим, Закон регламентує поглиблення добросусідських відносин з адміністративно-територіальними одиницями «Російської Федерації» та передбачає створення загонів «народної міліції» з вчорашніх терористів і убивць підконтрольній місцевій владі, обраній з цього ж сегменту «громадян». Однак, стаття яка найбільше обурила активістів – друга. Вона передбачає «недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей».

«Ця стаття  фактично амністує терористів. Тобто, ці бандити які сьогодні, за допомогою російських окупантів вбивають та катують українців, обстрілюють мирні міста, зі вступом в дію цього Закону стають законослухняними громадянами України. Їм пробачаються всі звірства та вбивства, які вони вчинили, та ще й за рахунок українців  надають особливі пільги та дотації. Тобто,  закон про особливий порядок на Донбасі – зрада України та воїнів які за неї загинули. Пане президенте, як ви після просування цього зрадницького документу  можете дивитися в очі своєму народу: жінкам матерям і дітям вбитих воїнів чи військовополонених!?», – каже голова ГО «Об’єднання Добровольців» Олена Живко.

ГО «Об’єднання Добровольців» зазначає скандальний президентський закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” збурив та розділив суспільство, про що красномовно свідчать акції протесту перед Верховною Радою та події у самій сесійній залі Парламенту. Відтак активісти закликають народних обранців бути відповідальними перед народом, не голосувати за цей антиукраїнський закон в другому читанні і таким чином зняти суспільну напругу в державі.

About dobrovoltsi