Home / Новини / «Об’єднання добровольців» презентувало Тернопільський осередок

«Об’єднання добровольців» презентувало Тернопільський осередок

Сьогодні у Тернополі «Об’єднання добровольців» презентувало свій обласний осередок. Його очолив воїн-доброволець Дмитро Гайдуцький. Підтримати бойового побратима прийшли волонтери та бійці, які встигли побувати в найгарячіших точках українсько-російської війни. Новопризначений керівник наголосив, що хоч і переходить на адміністративну роботу, але тим не менше основну увагу спрямовуватиме на допомогу хлопцям, які зараз перебувають на передовій. Це волонтерська діяльність, забезпечення бійців необхідними медикаментами, спорядженням та елементами особистого захисту. Крім того, активісти Тернопільського осередку значну увагу спрямовуватимуть на допомогу добровольцям, які повернулися з війни і потребують юридичного та соціального захисту.

«Війна принесла нам багато лиха, але в той самий час вона і об’єднала людей. Ми бачимо це по своїй організації, яка дуже стрімко розвивається і за короткий час встигла вийти на всеукраїнський рівень. Тож запрошуємо усіх, кому не байдужа доля нашої країни, долучатися до нас, адже як і на початку війни добровольці знову потребують нашої з вами підтримки», – наголосила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, що всі охочі, які мають бажання вступити до лав Тернопільського осередку, можуть завітати туди за такою адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка 23, оф. 78. Або ж зателефонувати безпосередньо керівнику структури Дмитру Гайдуцькому за тел.    097 523 65 63.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator