Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» на Рівненщині: презентація осередку

«Об’єднання добровольців» на Рівненщині: презентація осередку

Київ, Львів, Чернігів, Тернопіль, а відтепер — ще й Рівненщина. Сьогодні «Об’єднання добровольців» презентувало ще один обласний осередок. На представлення команди та керівника нової структури, завітали не лише журналісти, але й бійці АТО та волонтери. Не дивно, адже куратором обласної організації призначили Романа Коваля, який не один рік бере участь в українському націоналістичному русі, а також є членом ради «Об’єднання добровольців». Відтак, підтримати його кандидатуру прийшло багато бойових побратимів та громадські активісти.

«Сьогодні країна знаходиться фактично на грані краху. Думаю, що усі це прекрасно бачать і розуміють. Звичайно, що все це в якійсь мірі не подобається людям, які в 2014 році зі зброєю в руках стали на захист України. Звісно, що наодинці ми нічого не зможемо змінити в державі, тому і створили структуру, яка називається «Об’єднання добровольців».

Однозначно, що головна наша ціль – це перемога у війні на сході країни, звільнення наших територій та наведення порядку у державі. Думаю, що усі ті люди, які жертовно служили і захищали Україну з 2014 року, вони також зможуть контролювати владу, а в деяких моментах і допомагати їй», – прокоментував своє призначення та найближчі плани осередку Роман Коваль.

Рівненська команда «Об’єднання добровольців» закликає усіх охочих долучатися до організації. Зробити це можна за телефоном: +380 (97) 549 02 00 (Роман Коваль)

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator