Don't Miss
Home / Допомога бійцям / ДІЯ Львівщини та підприємці з ПЛК організували для дітей воїнів АТО дозвілля

ДІЯ Львівщини та підприємці з ПЛК організували для дітей воїнів АТО дозвілля

30 діток воїнів АТО – бійців Української добровольчої армії, Айдару, Батальйону св. Марії та ЗСУ мали можливість відпочити у розважальному центрі «Дитяча планета» у Львові. Організували для них дозвілля Львівський осередок Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» та Львівське представництво ТОВ «Перша логістична компанія». Дітки воїнів cповна насолодилися всіма атракціонами розважального центру та скуштувати смаколиків, що їх приготували місцеві кухарі. Багатьох дітей супроводжували й батьки, які повернулися на ротацію з зони бойових дій.
«Відпочинок з батьком для мене це можливість зблизитися з ним і насолодитися цим моментом. Коли батько їде на війну, я його завжди проводжаю з надією, що тато повернеться, завжди сльози коли тато їде, але коли він повертається – це безумовна радість», – розповідає Катерина, донька бійця Українського добровольчого корпусу Євгена Янківа, позивний «Монгол», яка нині прийшла разом з татом на відпочинок у «Дитячу планету».
«Допоки наші хлопці-добровольці на передовій захищають нас від кремлівського агресора, найменше, що ми можемо зробити тут у тилу, подбати про їхні родини. Сім’ї усіх наших бійців ми стараємося не залишити поза увагою. Ми щиро вдячні добродіям з «Першої логістичної компанії», які зголосилися профінансувати дозвілля для діток наших захисників». – зазначила координатор ДІЯ Львівщини Олена Живко.
«Наша логістична компанія зараз активно почала займатися соціальними проектами. Серед них – «Малюкова радість », ми опікуємся дітьми з дитбудинків, зокрема у Львові, Вінниці, Житомирі. Наші підопічні також – глухонімі дітки. Ми вирішили, що маємо допомогти й дітям наших добровольців, які захищають нашу державу від ворога і водночас не мають жодного забезпечення від держави. Це перша акція, яку ми запланували спільно з «Державницькою ініціативою Яроша» у межах нашого соціального проекту. Плануємо продовжувати роботу у цьому напрямку», – зазначив директор Львівської філії ТОВ«ПЛК» Віталій Гладун.

About dobrovoltsi