Don't Miss
Home / Новини / «Замалюй пику агресора»: у Львові добровольці закидали плакати Путіна фарбою

«Замалюй пику агресора»: у Львові добровольці закидали плакати Путіна фарбою

«Замалюй пику агресора» — таку акцію сьогодні організували у Львові бійці «Об’єднання добровольців», а також представники структурного підрозділу цієї організації — «Цивільна оборона». Кілька десятків активістів проїхалися містом відшуковуючи передвиборчі рекламні плакати, на яких зображений Володимир Путін. Усіх їх учасники акції закидали яйцями з червоною фарбою.

«Наша організація неймовірно обурена, оскільки війна триває уже не перший рік, не один наш боєць клявся на могилах побратимів, що ніколи в житті не пробачить Путіну смерті вояків. І зараз ми бачимо, що ця огидна пика агресора висить в нашій вільній країні. Це не лише неприпустимо, це зневага до всіх «атовців»…

Ви собі уявіть – людина виходить з госпіталю і бачить морду цього кремлівського карлика. Яка у неї має бути реакція? Та це не лише бажання закидати фарбою, а спалити до чортів ці біг-борди. Ми закликаємо Блок Петра Порошенка в першу чергу пам’ятати, що він діючий президент воюючої країни і вибори не є підставою начхати на всіх і витирати в українців ноги. Робіть виборчу кампанію, перемагайте, але лише не зловживайте такими речами.

Це наша перше попередження. Якщо у штабі президента до нас не дослухаються, то ми завітаємо в офіс БПП і ці всі плакати повісимо там. Нехай губернатор Львівщини Олег Синютка і голова облради Олександр Ганущин поставлять собі цього Путіна в кабінетах і милуються ним там», — заявила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

«Я воював, отримав поранення і поховав побратимів точно не для того, щоб оце рило висіло в нашому місті. Я як учасник бойових дій цього не допущу. Крапка», — додав колишній доброволець українсько-російської війни Юрій «Снайпер».

 

 

About dobrovoltsi