Don't Miss
Home / Новини / Відзначення Дня українського добровольця

Відзначення Дня українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця, бойові побратими з’їхалися до Львова, аби відзначити своє свято. Його вже традиційно організували бійці та активісти «Об’єднання добровольців». Урочистості пройшли у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Саме туди завітали десятки вояків з усіх куточків України. Для них це не лише добра нагода зустріти старих друзів, але й згадати тих, кого уже немає в живих.
«Ми проводимо таку зустріч побратимів щорічно. Святом це важко назвати, адже багато хлопців загинули на війні. Тому без співів і пафосу зустрічаємося в такій неформальній, дружній обстановці. Згадуємо тих, кого сьогодні немає з нами, нагороджуємо поранених та бійців.

Ми усі з різних добровольчих батальйонів, більшість ніколи не перетиналися між собою, але тим не менше нас усіх об’єднує війна. В такі дні нам справді є про що поговорити, адже добровольці першими – без бронежилетів, без касок і відповідної зброї пішли  у бій і підняли бойовий дух армії. Тепер ми бачимо, як колишні столярі чи учителі ставали відважними воїнами і робили успішні операції. Ми цим дуже пишаємося і раді, що можемо згадати найкращий період нашого життя. Життя, яке є справжнім, де немає брехні і фальші…», — зазначила керівник ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко.


Багато з присутніх на урочистостях отримали медалі та військові відзнаки. Ними вшанували і родичів тих бійців, які загинули у пеклі війни на сході.

 

 

About dobrovoltsi