Одразу кілька десятків бійців та активістів «Об’єднання добровольців» потрапили у списки сайту «Трибунал», який ведуть бойовики так званої ДНР. «Карателькою» та «фашисткою» стала не лише керівник організації Олена Живко, але й бійці, які очолюють структурні підрозділи, пересічні активісти, волонтери тощо.
Тішимося, що нарешті заслужили таку прискіпливу увагу від головорізів з ДНР. Це ще одне підтвердження того, що наша організація робить багато для того, аби ця проросійська наволоч була чимшвидше знищена.
Сподіваємося, що прийде час і усі ці бойовики опиняться під справжнім військовим трибуналом. Українським.
Звісно, якщо доживуть.
