Вишкіл для молоді провели бійці «Об’єднання добровольців». Для них у польових умовах організували вогневу та фізичну підготовку.
Зокрема, колишні учасники бойових дій вчили юнаків та дівчат правилам поводженню з вогнепальною зброєю та влучній стрільбі.
Згодом учасники навчань могли продемонструвати свою фізичну підготовку взявши участь у бігу на витривалість.
