Триденний військовий вишкіл для небайдужої молоді завершився на Рівненщині. Його організували бійці та активісти місцевого осередку «Об’єднання добровольців». Навчання провели у селищі Мирогоща і в них взяли участь понад 180 осіб! Саме для них бійці, які встигли побувати в АТО, показали тактику ведення бою, стрільбу з автомата, ази мінно-вибухової справи, надання медичної допомоги, розвідувально-диверсійну роботу. На завершення відбулася презентація книги «Записки військового кореспондента», виданої бійцем-добровольцем Віталієм Кудіним.
«Ми організовуємо такі навчання неодноразово, — говорить голова Рівненського обласного осередку «Об’єднання добровольців» Роман Коваль, — вважаємо, що саме зараз вони потрібні нашим хлопцям. Адже у країні йде війна і вони повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій…»
