Вікторе, ти долучився до лав нашої організації не так давно, але тим не менше ми є старими друзями!
Ти заслужив повагу в «Об’єднанні добровольців» ще в той час, коли не побоявся взяти до рук зброю і разом з іншими хлопцями вирушив на фронт, щоб захистити Україну від кремлівської орди.
Там довів, що у війні важить не стільки зброя чи кількість війська, як сила переконань та віра в власну ідею!
Друже, ми щиро раді, що ти з нами!
Зичимо тобі здоров’я, чесних побратимів і радості від життя!
Також бажаємо, щоб тебе супроводжували виключно перемоги, а все погане відійшло у минуле та залишилося хіба що в споминах!
Щасти!
