Home / Без категорії / Падіння ідолів: на Миколаївщині демонтували одразу три пам’ятники Леніну

Падіння ідолів: на Миколаївщині демонтували одразу три пам’ятники Леніну

Сьогодні у Миколаївській області бійці місцевого осередку «Об’єднання добровольців» демонтували одразу три пам’ятники Леніну, яких виявили в селах Новоодеського району.

В акції взяло учать близько десятка добровольців, які днями повернулися із зони бойових дій.

«Після того, як влада вирішила вивести нас з «передка» у тил ми вирішили, що від сьогодні будемо наводити лад тут, — розповідає доброволець з позивним «Македонець». Зокрема, знаємо, що на Миколаївщині збереглося дуже багато монументів вождям комуністичного режиму, які зуміли вцілити під час подій Революції гідності.

Тож вирішили цю справу не відкладати. Зібралися з хлопцями і взялися за їх демонтаж. Одразу ж натикнулися на спротив місцевих, які ще й викликали поліцію. Зрозуміли, що поки ми стояли в окопах, то тут, в тилу, сепаратизм продовжував процвітати, як і раніше.

Нас намагалися зупинити, але жоден Ленін встояти таки не зміг. Ввічливо пояснили прихильникам «руського мира», що їхні часи минули, а наші хлопці гинуть не за те, аби ідоли комунізму спокійно стояли по українських селах. Тим паче, що є закон про декомунізацію, який чітко регламентує такі дії. Тому в подальшому на цьому зупинятися не плануємо. Переконані, що найближчим часом зробимо ще багато корисних справ…»

About dobrovoltsi