Home / Без категорії / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця з Харківщини Сергія Слісаренка

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця з Харківщини Сергія Слісаренка

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила «Орденом Добровольця» мешканця Харківщини, бійця Сергія Слісаренка, який загинув під час мінометного обстрілу у місті Вуглегірськ.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.
Сергій Петрович Слісаренко народився 1987 року в невеличкому містечку Богодухів, на Харківщині.  Веселий, заповзятий, компанійський. З ним ніколи не було сумно. Ніколи і нікому. Сергій працював охоронцем в одному з місцевих магазинів, та найбільшою мрією в нього була армія. Хлопець оббивав пороги військкомату, але через стан здоров’я, його відмовлялися брати до війська. Та наполегливість та заповзятість взяли гору.  У вересні 2013 року Сергій Слісаренко підписав контракт на службу у 25-ій повітряно-десантній бригаді в  Дніпропетровську. Став водієм-механіком БМД (бойової машини десанту). А далі розпочалась війна… Довгий час не казав рідним де знаходиться, щоб не хвилювались.  На передовій під Слов’янськом разом з побратимами утримували важливі блокпости та відповідальні ділянки фронту. В той час обстріли тут не стихали.

Після трьох місяців донбаського пекла командування надало Сергієві відпустку. Та не знали рідні, що ця зустріч буде для них прощальною. Не минуло й місяця після повернення на схід, 12 серпня 2014 року у місті Вуглегірськ, що між Горлівкою та Дебальцевим, Донецької області під час мінометного обстрілу загинуло вісім військовослужбовців української армії. Серед них був і Сергій Слісаренко.

 

 

About dobrovoltsi