Home / Без категорії / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця Віктора Стефановича

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця Віктора Стефановича

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила посмертно «Орденом Добровольця» мешканця Тернопільщини, бійця Віктора Стефановича, життя якого обірвав ворожий осколок.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Віктор Володимирович Стефанович народився 1987 року в місті Тернополі. Простий хлопець, весельчак та добряк працював у будівельному супермаркеті та їздив на заробітки закордон. Але  не міг лишатися осторонь боротьби за свободу власної країни. Спочатку відстоював правду на Майдані в Києві, а потім твердо вирішив боротися з загарбниками за волю на сході України. На фронті — від грудня 2014 року, нарекли його позивним «ВІК».  Хоч в армії не служив, пішов добровольцем до 8-ї окремої роти «Аратта».

Він завжди рвався у бій, не терпів несправедливості та дуже переживав за долю України. Життя 28-річного Віктора Стефановича обірвав ворожий осколок, який  вцілив прямісінько в сонну артерію. Це сталося 15 червня біля Широкіно,  в Донецькій області ,хлопець ціною власного життя  прикрив  побратимів.  «Віка» згадують, як зовсім невибагливого, спокійного і дуже доброго. Він був другом і  братом! Але бився як лев!

Поховали Віктора Стефановича 21 червня  в Тернополі на Микулинецькому кладовищі поруч із іншими Героями, які загинули в зоні АТО.

 

 

 

 

 

About dobrovoltsi