Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця з Дрогобиччини Івана Ісика

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно орденом бійця з Дрогобиччини Івана Ісика

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила посмертно «Орденом Добровольця» мешканця міста Дрогобич Івана Ісика, який внаслідок тортур та поранень загинув у вересні 2014 року.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Іван Васильович Ісик народився 1984 року в місті Дрогобич на Львівщині.

Коли розпочалась Революція Гідності, потай від рідних став волонтером на Майдані. А наприкінці липня 2014 року поїхав добровольцем у зону АТО. Побратими його називали «Повар», адже був поваром-кондитером за освітою і турбувався про те, щоб кожному солдату було смачно і сито.

Служив у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України – добровольчому збройному формуванні.

5 вересня, біля села Весела Гора на Луганщині, будучи важко пораненим, потрапив у полон до сепаратистів, де його катували та знущались.

Не зважаючи на великі фізичні страждання, тримався мужньо і з гідністю.

Помер Іван Ісик 14 вересня 2014 року від тяжких опіків та тортур у луганському шпиталі. Тільки через місяць зусиллями волонтерів вдалося повернути тіло  в рідний Дрогобич, де його поховали на Алеї Слави.

About dobrovoltsi