Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Милимук Володимира.

«Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Милимук Володимира.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація, за поданням 24 окремої механізованої Бригади імені короля Данила, відзначила «Орденом Добровольця» Милимук Володимира.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Милимук Володимир Богданович

Уродженець міста Новий Розділ що на Львівщині.

Володимир брав участь у подіях на Майдані в 2014 році, де зазнав поранень.  Не дивлячись на це – у 2014році йде добровольцем у 5=й батальйон Добровольчого Українського Корпусу приймає активну участь у боях за селище Піски, пізніше з 2015 стає бійцем батальйону Аратта – роками бере участь у боях за Широкіно, Водяне. Згодом він отримав дуже важке поранення ноги у боях за Широкино під Маріуполем. Тривале лікування,проходив реабілітацію у Греції . Грецькі лікарі допомогли Володі стати на ноги, тоді як це не вдалося українським лікарям. Після чого знову фронт.

Не дивлячись на тривале лікування, роки участі у бойових діях з 2018 року Володимир військовослужбовець 24 окремої механізованої Бригади імені короля Данила.

Незламний боєць доброволець – з характером доброї дитини.

 

Воїн за покликом серця,

Доброволець що став на захист рідної землі.

Нагороджено Орденом Доброволець!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator