Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Ігоря Панова.

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Ігоря Панова.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила посмертно «Орденом Добровольця» Ігоря Панова.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність

Панов Ігор Валерійович позивний “Хан”

народився 22 лютого 1963 року в Ставрополі РРФСР .

У 1987 році закінчив Вище зенітне ракетне інженерне училище ім. Кірова в Києві. Після чого був направлений для несення військової служби в Закавказький військовий округ в місто Ахалкалакі . У період з 1987 по 1993 рік був командиром взводу , пізніше заступником командира батареї . У 1993 році після розпаду Радянського союзу демобілізувався і повернувся до Україну. Після початку війни на сході України брав участь у формуванні Батальйону поліції «Крим». З 26 січня 2015 року був начальником розвідки 90-ого окремого батальйону Десантно-штурмових військ України . Брав участь в боях за Піски , Зайцеве і в Авдіївської пром зони . Після демобілізації в 2017 році , жив в Києві. У листопаді 2019 року повернувся на військову службу і був призначений командиром навчальної роти навчального центру «Десна»  . 9 листопада 2019 року Ігоря Панова і його дружину Оксану побили молотком і битою в під’їзді власного будинку . Подружжя були знайдені сусідами на сходах між поверхами з множинними пораненнями голови  . 11 листопада поліція затримала нападників. З 10 по 20 листопада Панов перебував в реанімації де лікарі боролися за його життя .При трепанації черепа у Панова почалася сильна кровотеча.20 листопада 2019 року Панов Ігор Валерійович помер в лікарні не приходячи до тями.

Смерть наздогнала його у цивільному житті. Проте його бойових шлях не забуто.

 

Вічна йому пам’ять…

Нагороджено Орденом Доброволець посмертно

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator