Home / Відео / У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З БОКСУ!

У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З БОКСУ!

27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організаторами заходу стали Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень. За словами президента асоціації професійного боксу Львова Сергія Янчишина, усі кошти будуть перенаправлені 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

“Даний захід ми проводили на підтримку збройних сил України. Напередодні зустрічався з військовими в академії сухопутних військ і всі вони в один голос казали, що разом ми робимо хорошу справу. Вдячний нашим спортсменам, які показали чудовий бокс. На рингу був продемонстровани високий рівень майстерності. Також хотів би висловити слова подяки людям, які доклали зусиль, аби все це відбулося, а саме благодійному фонду Козицького Зиновія Ярославовича , народному депутату Оресту Саламасі, начальнику академії сухопутних військ імена Петра Сагайдачного, генералу-лейтенанту Павлу Ткачуку, почесному президенту львівської обласної федерації боксу Юрію Доскічу та генеральному партнеру заходу First Casino.”

В програмі змагань було 8 поєдинків, у яких звання сильнішого виборювали майстри шкіряної рукавички з Івано-Франківська, Дніпра, Хмельницького, Харкова, Умані, Запоріжжя, Києва та Львова. До вашої уваги результати змагань:

1 пара, 86 кг. Віталій Баран (ЛЬВІВ) переміг Івана Дудинеця (МУКАЧЕВО)

2 пара, 63.5 кг. Данило Заморило (ЛЬВІВ) переміг Вячеслава Мансурова (ХАРКІВ)

3 пара, +92кг. Павло Смоленський (ЛЬВІВ) поступився Вячеславу Гаврилюку (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

4 пара, 71 кг. Ярослав Михалушко (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) переміг Андрія Скакуна (УМАНЬ)

5 пара, + 92кг. Богдан Миронець (КИЇВ) поступився Аркадію Карцану (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

6 пара, + 92 кг. Ашот Кочерян (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) поступився Віталію Стальченку (ДНІПРО)

7 пара, +92 кг. Василь Ткачук (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) переміг Кирила Стоянчева (ЗАПОРІЖЖЯ)

8 пара, +92 кг. Олександр Гриців (ЛЬВІВ) переміг Андрія Халецького (ДНІПРО)

https://www.youtube.com/watch?v=gEWmvwqGGYQ

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator