Home / Відео / Термобілизна та косметика. ВГО «Об’єднання Добровольців» дарує подарунки захисницям України.

Термобілизна та косметика. ВГО «Об’єднання Добровольців» дарує подарунки захисницям України.

Подарунки для захисниць України

ВГО «Об’єднання Добровольців» дарує подарунки захисницям України.

Зараз у Збройних силах України служать понад 38 тисяч жінок, 7 тис. з них пішли у армію після початку повномасштабної війни. Також є цивільні жінки, які у ЗСУ працюють. Тобто, загалом у ЗСУ – понад 50 тисяч жінок. За цифрами Україна має один з найбільших показників кількості жінок у Збройних Силах серед країн-членів НАТО.

Попри війну жінка завжди хоче лишатися привабливою та доглянутою. Тому «Об’єднання Добровольців» спільно з громадською організацією  із Нью-Йорку «Україна та українці з-за кордоном» підготували  косметичні пакунки-подарунки для жінок ЗСУ.

« Ми вже передали тонни допомоги для наших захисників, мужніх та відважних хлопців. Але нам захотілося зробити подаруночки й для наших чарівних захисниць, адже не зважаючи на складні умови життя –  українські жінки залишаються самими красивими. Тому ми спільно з дівчатами з Нью-Йорку, зокрема з Наталією Буркало, Валерією Василець, Наталією Мирович підготували «Box for woman», – розповідає керівниця ГО «Об’єднання Добровольців» Олена Живко.

До пакунку входять засоби гігієни, шампуні, креми, гелі для душу, декоративна косметика – все необхідне, щоб порадувати жінок, які зараз перебувають в важких умовах, рятують життя та борються з ворогом.

Якщо Ви перебуваєте в зоні бойових дій, для того, щоб отримати пакунок-подарунок з косметикою, варто просто написати повідомлення в Фейсбуці https://www.facebook.com/Dobrovoltci/?ref=pages_you_manage ( https://www.facebook.com/Dobrovoltci) ГО «Об’єднання Добровольці» і волонтери надішлють його поштою.

Тепер до боксу додається ще якісна американська термобілизна, щоб нашим захисницям було тепло і комфортно  з настанням холодів.

«Box for woman» – це лише маленька краплинка подяки від жінок для жінок.

 

 

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator