Home / "ПОВЕРНЕННЯ З ВІЙНИ" / «Повернення з війни!» — Олена Живко презентує власну авторську програму, яка має підтримати травмованих війною українців

«Повернення з війни!» — Олена Живко презентує власну авторську програму, яка має підтримати травмованих війною українців

     Вони повертаються із зони бойових дій додому, але часто цілими десятиліттями повноцінно повернутися до мирного життя так і не можуть.

У результаті все, що чекає на колишніх військовослужбовців – зловживання алкоголем, сімейне насилля, неможливість знайти спільну мову з оточуючими, ПТСР або ж самогубство.

Бо хоч реальна війна для них закінчується, але бійці роками змушені вести свою тиху, непомітну для інших війну, яка інколи є в рази страшнішою.

Власне, щоб допомогти хлопцям та дівчатам адаптуватися до цивільного життя керівниця ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко готує свій авторський телевізійний проект «Повернення з війни», який вже 13 січня 2023 року о 19 год презентує на платформі YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=6H1Iovm5fSg 

     «Війна, — розповідає Олена Живко, — триває дуже багато років. Ми всі бачимо, що через її горнило проходять тисячі людей, які у більшості випадків мають важкі фізичні та ментальні травми. І якщо хтось призвичаюється до цивільних обставин швидко, то іншим потрібна тривала психотерапія та реабілітація.

     Про необхідність цього говорять сухі цифри – 18 відсотків від усіх випадків самогубств у США вчиняють саме колишні військові! Уявіть собі – це майже 5 частина! Натомість у нас такої статистики ніхто не веде. Як і немає відповідної допомоги та нагляду за військовослужбовцями. Переважно їх садять на потяг додому і забувають… Так бійці опиняються з своїми негараздами віч-на-віч.

     Звісно, що окрема проблема – це допомога не лише військовим, але й цивільним, які втратили рідних та домівки, пережили величезний стрес і тепер також потребують нашої з вами підтримки.

     Хочу сказати, що аби отримати посттравматичний синдром не обов’язково воювати чи відвідувати зону військових дій. Психічні розлади можуть мати усі ті, хто живуть далеко від лінії фронту, у тилових містах, але щоденно стикаються з масою негативної інформації, яка обов’язково супроводжує будь-які війни. Тим паче, якщо ці міста російські виродки перманентно обстрілюють ракетами… Саме тому ми з однодумцями і вирішили запустити програму, яка б хоч трішки могла допомогти українцям».

     За словами Олени Живко у своїй програмі вона не робитиме акцент на медичну чи наукову точку зору, а розмовлятиме з людьми, які знайшли в собі сили та власний шлях повернення з фронту. Її співрозмовниками стануть цивільні, переселенці, бійці. Всі ті, хто зумів вижити після страшних травм, російського полону, хто втратив рідних, але не втратив віри та сили.

     Тож очікуйте на прем’єру програми!

     Ми переконані, що вона точно буде цікавою та потрібною багатьом українцям!       

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator