Don't Miss
Home / Відео / «Об’єднання добровольців» відзначило орденом акторку Аду Роговцеву.

«Об’єднання добровольців» відзначило орденом акторку Аду Роговцеву.

На урочистостях, з нагоди дня народження акторки, що пройшли у Києві, наша організація відзначила «Орденом Добровольця» акторку театру та кіно Аду Роговцеву.

Саму віддзнаку Аді Миколаївній призначили ще у 2020 році, однак через панцемію не вдалося вручити особисто. І ось нарешті 17 липня 2021 року, керівник Київського осередку Юрій Кашруровський вручив Орден Добровольця Аді Роговцевій.

Ця почесна відзнака вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця. Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.
Орденом саме Аду Роговцеву відзначили не випадково, адже вона підтримала Україну у важкі для неї роки російсько-української війни. У той час, як росіяни вважали її «своєю» акторка гнівно виступила проти кремлівської агресії та ще у 2014 році звернулася до Путіна із проханням припинити війну.

На відміну від багатьох інших представників шоу-бізнесу, на початку збройного конфлікту Ада Роговцева не побігла на «Кремль-ТБ» розповідати про дружбу народів, а поїхала до українських військових на фронт.

Її допомога та підтримка добровольцям неоціненна. Попри поважний вік  Ада Миколаївна всі роки війни виступає з виставами та концертами на передовій. Активно знімається, займається благодійними проектами, відвідує госпіталі та збирає гроші для поранених бійців. Всіх їх вона називає своїми дітьми та внуками, а вони її у відповідь – «мамою».

Мабуть не даремно цього року головними людьми десятиліття Ада Роговцева назвала саме добровольців-волонтерів. При цьому зазначивши, що гордиться знайомством з багатьма людьми добра та честі.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator