Home / Без категорії / Прихвостні Януковича взялись за «Львівавтогаз»

Прихвостні Януковича взялись за «Львівавтогаз»

Рейдери хочуть повернути часи корупції та криміналу

Старі схеми під прикриттям нової влади. Добре «протоптані» януковицьким кланом стежки, про які тимчасово забули через Майдан, знову актуальні та ведіть туди ж – до корупції та грабунку. Трафаретна схема, коли неугодного керівника підприємства виживають через його незгоду влазити в тіньові оборудки верхівки, знову актуальна. Своєрідну рейдерську атаку вже другий місяць поспіль  відбиває державне підприємство «Львівавтогаз», дочірнє підприємство «Укравтогазу». За допомогою  керівництво цієї державної структури звернулося до «Правого сектора» Львівщини.

«До нас звернулося керівництво «Львівавтогазу» та повідомило – його змушують  поновлювати корупційні схеми, які свого часу розробили ще януковицькі прихвосні. Керівник відмовився грабувати підприємство, відтак зараз його всіляко намагаються усунути як такого, що не має бажання збагачувати кишені клану», – зазначив заступник керівника «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк. Так, каже він, київський десант під протекцією януковицького міністра енергетики  Юрія Бойка тероризує керівника «Львівавтогазу» Ільхама Рагімова з тим, аби замінити його на «зручну» людину. Оскільки вагомих причин для цього немає («Львівавтогаз» прибуткове підприємство, яке ретельно наповнює державну казну), рейдери вдаються до фіктивних наказів, безпідставних доган та інших хитрощів.

«От ці, перефарбовані під сучасний лад посланці «сім’ї», відкрито кажуть, що вони домовилися із окремими представниками партії «Батьківщина». Вони  відчувають безкарність, знову відчувають свободу у після майданній Україні поновити старі джерела прибутків. Не секрет, що нині Янукович фінансує сепаратистів на Сході країни. «Правий сектор» не може дозволити, аби окрадали підприємства та ще й на вкрадені гроші купували кулі для вбивства наших солдатів. Ми стали на захист «Львівавтогазу». Ми нічого не вимагаємо і нічого не чекаємо від цього підприємства. Наш обов’язок – не дати прорости старій системі, але вже при новій владі», – розповідає Віталій Сергатюк. Та додає – «Правий сектор» у семи областях Західної України оголосив мобілізацію своїх активістів для охорони територіальних підрозділів «Львівавтогазу». Більше того, сьогодні-завтра до прокуратури Львівщини буде відправлено відповідне подання. Віталій Сергатюк не виключає, що для захисту підприємства від злодіїв  доведеться залучати і Генпрокуратуру. «Ті підприємці, які хочуть жити по-новому, заробляти по-новому – чесно і справедливо… Ми би просили їх звертатися до нас у випадку спроб перешкоди їх діяльності чи тиску на них, на їх законній, спрямовані на добробут українців, діяльності. Будемо боротися разом», – закликав Віталій Сергатюк.

На захист Ільхама Рагімова та нинішнього колективу «Львівавтогазу»  стали низка громадських діячів. Так, Марія Шухевич, голова комітету фестивалю патріотичної «Чорна вишиванка» каже – азербайджанець за походженням, директор «Львівавтогазу» докладається до проведення фестивалю більше, аніж нардепи вихідці з Львівщини та місцеві бізнесмени. «Жоден з депутатів, до кого я зверталась, допомоги не надав. Коли ми звернулись до Ільхама, він не замислюючись погодився. Вже три роки він сприяє проведенню фестивалю», – розповідає Марія Шухевич.

Голова громадського комітету вшанування пам’яті українських героїв Олександр Ворона також підтримує  нинішнє керівництво «Львівавтогазу». Каже, сьогодні платити данину за старою схемо вимагають і в інших газових підприємств.  «І колектив підприємства, і сам керівник – наші давні друзі. Ніколи нам не відмовляли в допомозі. Учора увечері я отримав інформацію про аналогічну ситуацію в «Львівтрансгазі». Та сама історія, понукають до підписання фіктивних угод і люди цим обурені. Всі газові структури сьогодні стикаються із цим», – наголосив Олександр Ворона.

About petro

Bitcoin transaction accelerator