Home / Без категорії / НАЦІОНАЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ ПЕРЕМОЖЕ, АЛЕ ДІЯТИ ТРЕБА НЕГАЙНО

НАЦІОНАЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ ПЕРЕМОЖЕ, АЛЕ ДІЯТИ ТРЕБА НЕГАЙНО

Після 700-тисячного вибуху в центрі Києва, коли Майдан Незалежності та прилеглі вулиці були заповнені морем людей, готових до революційних змін, режимом робляться спроби нівелювати народний виступ, а потім за допомогою Кремля спробувати встановити диктатуру. На даному етапі Банковою застосовуються різні способи – починаючи від примітивних погроз, закінчуючи підступом.

Не стану тут детально торкатися всіх перепитій останніх днів. Виокремлю лише два факти. Перше – це побиття «беркутом» найбільш активних громадян, які намагалися прорватися в адміністрацію Януковича, з послідуючою зачисткою вулиць та будівель від усіх, хто потрапить під гарячу руку. Не стали виключенням жінки, представники преси та письменники, які не чинили активного спротиву. І друге – безсилі погрози начальства київської міліції очистити від людей будівлю КМДА, зайняту в цей же день націоналістами. Погрози не подіяли, тому зараз окупанти і вдаються до іншої тактики – брехні і мімікрії. Сюди можна віднести різного роду заяви «регіоналів». Зокрема про готовність відправити у відставку уряд Азарова, покарати «беркутят», що пролили кров «мирних учасників акцій протесту». Устами деяких політологів навіть тиражуються думки про згоду гаранта» покарати «ворога демократії», міністра МВС Захарченка. І, звісно, регіонали, на словах, готові підтримати повсталий (проти них же) народ, вийти на Майдан та «серйозно поговорити про ситуацію в країні»…

Такі дії зумовлені не лише панічним страхом верхівки ПР перед повсталим народом, але і міркуваннями стратегічного та тактичного характеру.

Питанням виживання, а значить стратегічним завданням для ПР є зниження градусу революційних настроїв у суспільстві. Їм треба виграти час, почекати щоб люди самі поступово розійшлися, так і не дочекавшись активних дій з боку опозиційних лідерів. Тому і робляться відповідні заяви та демонструється готовність йти на поступки. Не сумніваюсь, що і з опозицією ведеться відповідна робота. ЇЇ представники вже сьогодні, 1 грудня, не вимагають негайного усунення від влади Януковича, а лише ритуальних жертвоприношень у вигляді голів Азарова та Захарченка. Лідерів опозиції намагатимуться, як мінімум задобрити, створивши теплу ванну.

Не секрет, що частина лідерів ПР та деякі керівники силових структур контролюються Кремлем. Кращі кремлівські традиції ведення переговорів – сулити золоті гори, щоб потім розплатитися, як мінімум, розбитими черепками, як максимум –  безкоштовними квитками в місця «не столь отдаленные». Добре було б чинним опозиційним лідерам засвоїти уроки історії, перш ніж сідати за стіл «переговорів» з господарями Банкової. А то аби знову агент ФСБ Чечетов не знущався: ну что апять развєлі вас, как слєпих катят?…

В цей же час «регіонали» потрохи оговтуються після вчорашнього переляку і активно збирають сили. В штабі ПР чекатимуть моменту, коли людей на площах стане менше, щоб жорстоко розібратися з найбільш активними борцями. Що вони діятимуть саме так, і що здатні на будь-які варварські дії, українці і світ переконалися вночі 30 листопада, коли «беркут» втопив в крові студентський Майдан.

Тепер декілька слів про позицію силовиків. За інформацією з різних, непов’язаних між собою джерел, військові та значна частина міліції заходу та центру України, у разі ескалації конфлікту, готові встати на захист народу. При цьому частина силовиків з півдня та сходу зберігатимуть нейтралітет.

Не може не хвилювати позиція СБУ, починаючи від 24 листопада, першої волелюдної акції нинішнього Майдану,– на відміну від подій 2004 року, працівники відомства жодного разу не висловили свого ставлення до подій в країні. Спецслужба зберігає нейтралітет. В той же час, схоже на те, що різні групи працівників служби безпеки від налаштованих патріотично до відверто проросійських ведуть свою гру і готуються включитися у протистояння згодом.

Та найбільшу загрозу революції становить не те, як поведуть себе «силовики» (хоча це вкрай важливо), а нерозуміння значною частиною народу важливості моменту та неготовність лідерів опозиції вдатися до революційних змін вже зараз, хоча б мирними методами.

Позиція націоналістів людям поки що маловідома. У нас немає постійного контакту з масами, тому владі та лжеопозиціонерам, новітнім «попам гапонам» вдається відносно легко виставляти нас провокаторами. І тут є подвійна загроза. Бо народ в черговий раз ризикує бути зведений на манівці недалекоглядними політиками, а ми на даний момент залишитись без підтримки широких мас, що дуже ускладнюватиме подальшу боротьбу.

Тому для перемоги революційного народного зриву треба діяти негайно. Необхідно провести широку агітацію серед мас повсталого народу, переконати людей, що тільки негайними революційними методами можливо усунути банду Януковича від влади. Даруйте на слові, профукавши зараз Майдан, опозиціонерам перемогти в 2015 році на виборах буде вкрай важко, якщо можливо взагалі. Янукович та його банда навряд чи ще раз подарують таку можливість як зараз…

В свою чергу, ми повинні зробити все щоб учасники акції протесту не розходились по домам, не задовольнялися відставкою уряду Азарова – черговим окозамилюванням наївного електорату, натомість включалися в активну революційну боротьбу. Цими днями, спостерігаючи за подіями в країні, не лише я, а і багато моїх побратимів зробили висновок, що більша частина українців вже усвідомили, що лише Національна революція забезпечить українцям право жити у вільній та заможній державі. Де людям будуть забезпечені всі можливості до національної реалізації, економічного процвітання та духовного розвитку.

Вони не дають нам жити – ми повинні не дати їм панувати. –таким є девіз нашої боротьби.

Так чи інакше, боротьба розширюється і з одного Майдану переміщається на вулиці міст та селищ України. І якщо опозиція дасть банді шанс оговтатися, вони спробують придушити Революцію.

У зв’язку з цим, ми – українські націоналісти – вже заявили про розширення своєї діяльності та проголосили створення Національного ополчення, куди приймаємо всіх добровольців які готові та здатні боротися з режимом.

Наостанок вимагаю від лідерів опозиційного тріо Кличка-Яценюка-Тягнибока унаправити Майдан в революційне русло, нарешті зайнятися не пустою балаканиною, а реальними революційними діями вести безкомпромісну боротьбу з режимом. Створити революційні комітети, і тоді за допомогою повсталого народу ви точно зможете усунути Януковича від влади та матимете всі шанси стати новою владою України.

Відступити зараз – це значить дати можливість Януковичу і його сім’ї траглодитів і далі безкарно грабувати країну, а його «силовикам» розв’язати руки для вчинення нових злочинів.

Тож закликаю вас невідкладно розпочати процес усунення Януковича від влади. Інакше вас чекає місце на смітнику історії та й то, повторюсь, як що пощастить!

Віктор ОРЕЛ

About