Home / Без категорії / ГЛАС НАРОДУ

ГЛАС НАРОДУ

Андрій Пастушенко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002114618808)

До найдрібніших подробиць повторюється Майдан-2004. Особливо його негативна складова. Опозиційні лідери прийшли на Майдан як господарі ситуації і зразу почали наводити порядок так, як вони це розуміють. Порозставляли на всі ключові та жирні місця своїх штатних дармоїдів та сраколизів. Взяли в свої руки облік та перерозподіл всього, що приносять і привозять на Майдан кияни і свідомі люди з інших районів України: харчі, теплі речі і, особливо, гроші. Громадськість, яка була ініціатором і початківцем Майдану-2013, відсунута на задвірки. Вчора випадково став свідком, як розфарбована дівуля дала команду охороні на вході в Будинок Профспілок не впускати в туалет до будинку літнього чоловіка тому, що в нього “бейджик датовано 24 листопада”.

Ви тільки вдумайтесь: людина, старша людина, яка винесла на своїх плечах тиждень холодного і голодного майдану, кілька сутичок з міліцією, в тому числі суботній хаос, вже нікому не потрібна, а сьогоднішнім лідерам і їхнім блюдолизам плювати, що їй треба справити свою людську потребу. До речі, поки стояв громадський майдан, будь-яка людина могла зайти в приміщення профсоюзу, сходити в туалет або просто погрітися і випити чашечку гарячої та недорогої кави з автомата. А зараз – болт! Бо прийшли батьки-командири. Так, ще нічого не сіло і не впало, перемога ще навіть не блищить на горизонті, а рядові, свідомі, самовіддані солдати революції – вже пилюка на дорогих штиблетах лідерів. А що буде, коли банда піде геть і наші «добродії» займуть їх місце??? Навіть не хочу собі цього уявляти.

Я знаю, що були пройдисвіти, які зуміли з Помаранчевого майдану поїхати на власних автомобілях і знаю тих, хто до сих пір лікує свої легені після лежання під водометами на перехресті Банківської і Лютеранської. Дядько, якого не пустили в приміщення, явно належить до другої категорії.

Ви запитаєте, а де ж істинні Лідери громадянського майдану, які все починали на свій страх і ризик, яких поливав дощ, продував вітер і лупила народна міліція? Там же і залишилися. На асфальті майдану. І сьогодні вони можуть хіба що зайти погрітися в намет до якихось партійців. І то, якщо мають там знайомих і не схожі на “провокаторів” чи “тітушок”.

Про “тітушок” теж окрема історія. Сьогодні лідери опозиції з трусів вискакують, доказуючи, що бійки з Беркутом біля адміністрації президента спровокували якісь міфічні “тітушки”. БРЕХНЯ!!! Безжальна рубка беззахисних людей, в тому числі дітей, вивела з рівноваги дійсних свідомих Українців. Не партійців, які за зарплату чи якісь дрібні вигоди лижуть зади своїм лідерам, а простих українських хлопців, в грудях яких б’ється просте людське серце громадянина і патріота. І зірвало дах!!! Не взяли секретаріат з однієї простої причини: в перші ряди загородзагону ці виродки виставили молодих пацанів – солдатів строкової служби – тих же дітей. Тільки це і стримало основну масу відчайдухів, які були готові кістьми лягти, але відплатити тварюкам у формі захисників України і її народу. І показати “що ми, браття, козацького роду”!!!

Тепер опозиція відмежовується від цих людей, від істинних патріотів і героїв. Адже серед них дійсно не було членів якоїсь політичної чи, тим більше, парламентської партії. Були просто Люди, яким затьмарила розум міліцейська, нічим не виправдана жорстокість до мирних беззбройних людей, в більшості – дітей. Ось і все.

Чому ж офіційна опозиція не визнає цього? Може, не знає? Навряд чи. Скоріше тому, що тоді треба сказати, що ці козаки – ГЕРОЇ! Бо вони зробили те, про що балаболи з мандатами тріпаються на кожному кроці. Нехай невдало, без перемоги. Але був бій!!! А без бою перемоги не буває.

Може, опозиція боїться, що таку поведінку не сприйме Європейська спільнота? Мені телефонував товариш, який вже сім років на заробітках в Італії. Він каже, що якби щось подібне трапилося там, карабінерів би відстрілювали просто на вулиці і у власних домівках. Італія – європейська країна.

На мій погляд, причина одна. Наші лідери опозиції бояться національної революції більше, ніж влада. Вони не хочуть зміни системи, вони просто хочуть самі стати владою, залишивши систему такою, як вона є. Це їхня справжня мета. Все інше – від лукавого.

Але тут є одна їх велика біда і прорахунок: коли їх почнуть серйозно рвати (а почнуть!), за них ніхто не піде до кінця, як вони, з різних причин, не пішли за Юлю. Їхні штатники та проплачена масовка можуть тільки лизати їм зади та потихеньку красти їхні гроші. На щось більше вони не здатні апріорі.


Andrew Kulish (https://www.facebook.com/moroque)

Користуючись кількома хвилинами на відпочинок, хочу поділитися своїми спостереженнями зі штурму Адміністрації Президента.

Початку штурму ми не застали, підтягнулися дещо згодом, коли штурмовики вже розібрали загорожі перед кордонами внутрішніх військ. Запитання дня звучало так: ми ДІЙСНО штурмуємо чи це провокація? Особисто я бачив у натовпі дебелих мужиків років 40-45 у синьо-жовтих банданах, які підштовхували пацанів: “Вперед, ребята, не с…те! Сейчас мы их разнесем! Вперед, в атаку!” Вони підбурювали і скеровували бійців, при цьому вони не належали до жодного відомого мені руху. Це раз.

В очепленні стояли ті, кого народ сприйняв за «Беркут». Насправді це були строковики з внутрішніх військ. Я бачив не один штурм АП, але вперше у моїй пам’яті установу обороняли навіть не міліціонери, а 18-річні СОЛДАТИ БЕЗ ЩИТІВ. Як унсовець зі стажем, я можу підтвердити, що немає нічого складного у справі розгону чи роззброжння ВВ. Це зовсім не відморозки-беркутівці, а просто діти у бронежилетах. Їх брутально кинули у м’ясорубку, щоб забезпечити хорошу картинку для ЗМІ, тобто все було зрежисовано і узгоджено з Банковою. І останнє відео це підтверджує: ті самі мужики, які скеровують натовп на штурм, спокійно проникають за спини кордону. Це два.

Три. Я не можу і не маю наміру звинувачувати бійців Правого сектору, які взяли участь у штурмі. Я не вважаю їх провокаторами. Бо насправді для українського штурмовика усе це виглядає до біса звабливо: бульдозер, фаєра, бруківка, можливість наваляти «космонавтам», які до того ж абсолютно беззахисні й перелякані. Пацани випустили пару і показали, що за потреби готові до серйозних дій. АЛЕ! Атаку було зрежисовано, тому справжні провокатори – не учасники, а організатори штурму. Це невідомі, які штовхали людей у самісіньку м’ясорубку, на газ і гранати, проти переляканих підлітків-строковиків, а потім зникали за спинами «Беркуту».

Я радий, що більшість штурмовиків у найшвидшому часі розпізнали провокацію. Бо самооборона Майдану існує, насамперед, для захисту людей від биків-беркутівців. Якщо буде необхідність штурмувати АП, це робитиметься організовано і конкретно: будьмо об’єктивними – режимний об’єкт на зразок АП завжди охороняють озброєні спецзагони. Крім того, я радий, що вдалося уникнути серйозніших втрат з обох боків – штурмовиків та солдатів. Але погано те, що нас таки спровокували, в результаті чого абсолютно неушкоджені під час штурму беркутівці покромсали купу цивільних, у тому числі медиків і журналістів.

Мій висновок наступний: УСІМ бойовикам слід централізовано гуртуватися навколо штабу самооборони, щоб мати спільну координацію дій і не бути “гарматним м’ясом” для провокаторів. Оборону треба тримати організовано і не допускати махновщини в поганому сенсі цього слова. Я знаю, як інколи чухаються руки спалити той набридлий та злощасний «Беркут» разом з адміністрацією і президентом всередині, особливо, якщо тобі 20 років – я сам був молодим і запальним, мріяв умити неньку ворожою кров’ю тощо. АЛЕ. На все свій час.

Я не кажу, що битися не потрібно. Я кажу, що не потрібно лізти на рожен. Кожен боєць має бути готовим – повірте, якщо буде необхідно, ми зможемо спалити все від Сяну до Дону. Але основна думка – діяти відповідно до ситуації та вимог часу, саме це й відрізняє армію професійних бойовиків від юрби гопників. Зараз головне завдання – захищати тисячі мирних учасників Майдану. Це дійсно те, що потрібно робити.

Пацани, ми не бики і не терористи – ми представляємо сили добра. А добро повинно бути яким? Правильно – з кулаками!


 

Нагадаємо: ПАТРІОТАМИ БУВ ЗНЕШКОДЖЕНИЙ ПРОВОКАТОР-«ПАЦИФІСТ», КОТРИЙ МАВ ПРИ СОБІ РАЦІЮ ТА МІЛІЦЕЙСЬКУ ДУБИНКУ

About