Home / Без категорії / «Територіальна оборона»: вогневий вишкіл для школярів Чишківської ЗОШ

«Територіальна оборона»: вогневий вишкіл для школярів Чишківської ЗОШ

Юрій Дмитренко, керівник «Територіальної оборони», що є структурним підрозділом «Об’єднання добровольців» провів вогневий вишкіл для школярів Чишківської школи. На практичному занятті колишній учасник бойових дій на сході країни не лише розповів про правила безпеки у поводженні зі стрілецькою зброєю, а й показав, як правильно розбирати, чистити та заряджати її тощо.

«Такі навчання у школі проводжу вже не перший раз, – розповідає боєць. – Наша організація має багато запрошень від різних шкіл, тож намагаємося зустрічатися з дітьми якомога частіше. Звісно, що йдеться не лише про вогневу підготовку, але й тактичні навики ведення бою, польову медицину тощо. Ще помітив, що дітей дуже цікавлять розповіді про російсько-українську війну. Дітлахи хочуть знати, яка ситуація на сході держави, як виглядає життя у реальних бойових сутичках, з чого почався збройний конфлікт між країнами».

Нагадаємо, що свою активну громадську діяльність Юрій Дмитренко, позивний «Снайпер» проявив ще під час «ночі гніву» у Львові, коли з побратимами вийшов патрулювати міські квартали.  Коли ворог розпочав неприховану агресію проти України одразу ж вирушив добровольцем до ЗСУ. У зоні військового конфлікту перебував, допоки не був демобілізований через поранення.

Після одужання Юрій Дмитренко знову вирушив на схід вже у складі одного із добровольчих батальйонів.

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator