Home / Без категорії / Помста мера: Як Андрій Садовий образив бійця-добровольця

Помста мера: Як Андрій Садовий образив бійця-добровольця

Іван Пліш, боєць-доброволець, фото якого з’явилося на сайті Zaxid.net, під надписом «Галицькі тітушки», шокований такими методами боротьби міського голови проти добровольців. Іван Пліш – борець за справедливість, він є активістом  ГО «Об’єднання добровольців» вже впродовж багатьох років.

А ситуація склалась наступним чином — 27 листопада активісти ГО «Об’єднання добровольців» проводили пікет біля Вищого антикорупційного суду України, де обирали запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому. Напередодні наша організація подала до Київської міської ради заявку на проведення акції протесту.

29 листопада на сайті Zaxid.net з’явилася стаття «Галицькі тітушки», де опубліковані фото тих, хто відвідував мітинги, із проханням впізнати та вказати імена людей на фото. Ми пікетували і попереднього, і чинного президента, але такої реакції, як від нашого мера, не очікували.

«Ми обурені статтею, у якій героїв війни, львів’ян, називають «тітушками», – каже Олена Живко.

Коли Іван Пліш побачив своє фото серед розшукуваних, обуренню старшого чоловіка не було меж. Він вирішив висловити свої думки та  донести свою позицію  до громадськості на прес-конференції, яка відбулась 6 грудня  на тему «Помста мера Андрія Садового за акцію пікету».

– Боротьбу я розпочав, коли біда сталась велика. Я поїхав на Майдан. Серце не витримало. Пробув я там від початку до кінця, і був поранений в голову. Бог добрий, полікував рану,  хоч ще досі турбує, але я присвятив себе боротьбі проти зла. Я буду далі боротися проти тої поганої влади, бо вони чинять те, що не потрібно чинити. Вона повинна робити добро, не продавати садочки, не красти землю…

Головне, що це слово «тітушка»  — це є велика образа Небесної сотні. Я не один, їх є мільйони, які поїхали боротися… і скільки покалічених… Називаючи їх «тітушками» – це особиста образа батькам, в яких сини та дочки  своє життя на Майдані віддали. Як пан Садовий буде вибачатися??? Я навіть не можу собі уявити.

Я поїхав (на Майдан) з братом глухонімим.  Коли мама ще була жива, дзвонить, каже, що рветься на майдан. Я кажу, мамо, заспокойте його, я приїду – заберу. Я поїхав забрати 17 лютого 2014 року і 19 лютого я з ним повернувся на Майдан. Якраз на те побоїще, де нас там добряче, як то говориться, полупцювали. І 19 лютого він (брат) отримав осколочне поранення ноги. Але він цього мені не показав – терпів! 20 лютого 2014 року, я получив вогнепальне поранення голови. І був нагороджений орденом «За мужність» Президентом Порошенком . Я горджуся, що боровся і буду боротися до кінця свого життя, для того, щоб наше молоде покоління жило в доброті, любові та злагоді.

Коли розпочалися військові дії на сході України Іван Пліш, не зважаючи на важку травму, пішов на фронт в складі добровольчого батальйону. Неодноразово воював під Мар’їнкою. І, навіть, під час бойових завдань не приховував свого обличчя, а зараз тим більше ні від кого не ховається.

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator