Don't Miss
Home / Без категорії / «Об’єднання добровольців» відзначило орденом бійця з Сум Олександра Красія

«Об’єднання добровольців» відзначило орденом бійця з Сум Олександра Красія

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила «Орденом Добровольця» мешканця міста Суми Олександра Красія.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Олександр Олександрович Красій народився в 1993 року в місті Суми. З самого дитинства спорт для Сашка був на першому місці. Бойове мистецтво, контактні єдиноборства захоплювали хлопця найбільше. Постійні тренування, збори, чемпіонати… Наполегливість та заповзятість дали результати,Олександр Красій – кандидат в майстри спорту з фрі –файту.

Коли розпочалась війна, захист держави став для хлопця найвищою метою, відразу вирішив, що піде служити. У військкоматі відповіли, що мобілізують, але трохи пізніше. Проте, Олександр відчував свою необхідність та потребу на сході України вже і зараз. Тому не довго  думаючи, записався  добровольцем в 5-й батальйон ДУК. Тут отримав позивний «Самбіст».

З бойовими побратимами вони воювали в найгарячіших точках АТО: штурмували та зачищали населені пункти, тримали блокпости, робили все можливе і неможливе, щоб російська наволоч не прорвалася далі до України.  Сашко завжди першим рвався в бій, часто прикривав побратимів та й сам намагався бути обережним.  Та не вберігся,в Пісках, що на Донеччині, таки отримав складне бойове поранення… Довелося повернутися додому … Ці кілька років лікування та реабілітації в цивільному житті стали для хлопця нестерпними. Все єство рвалось в бій, розривали переживання за хлопців, які там на сході, під обстрілами.  Тому, залікувавши   травми Самбіст знову поповнив ряди захисників Батьківщини.  Підписав контракт, і в 2018 році повернувся в АТО, щоб боротися за Україну. Разом до Перемоги!

About dobrovoltsi