Don't Miss
Home / Новини / Волонтери, що допомагають УДА організували в Німеччині антипутінський пікет та надішлють петицію до ОБСЄ

Волонтери, що допомагають УДА організували в Німеччині антипутінський пікет та надішлють петицію до ОБСЄ

Акція протесту проти агресії Путіна в Україні синхронно пройшла у США, Канаді та в країнах Європи. Основний мотив масштабної демонстрації – привернути увагу світової спільноти до окупації Росією українських земель.

Одна з найбільш масштабних акцій розгорнулася в Німеччині у Франкфурті-на-Майні. Там страйк організували волонтери, що регулярно допомагають Українській Добровольчій Армії – Світлана Кавшан та Макс Данцов.

11

Активісти зібралися на центральній міській площі та під пісню переможниці Єврбачення 2016 Джамали «1944» пройшлися центральними вулицями Франкфурта-на-Майні. Перехожим мітингарі роздавали листівки з інформацією про те, що відбувається сьогодні на Сході України.

Кінцевою точкою маршруту активістів стало російське консульство. Під ним українці Німеччини заспівали спершу гімн України, а потім гучними гаслами “Путін забирайся з України”, “Росія виведи свої війська та зброю з України”, “Росія перестань вбивати!”, «Стоп війні”, “Стоп російській агресії”, “Слава Украіні – Героям Слава!” викрикували свою незгоду з політикою та агресією кремля.

pid konsulstvom 1

«Я і мої однодумці вийшли на мітинг для того, щоб привернути увагу світової спільноти до агресії Путіна щодо України, адже саме він і ніхто інший несе персональну відповідальність за цю війну. Ми вийшли, щоб нагадати всьому світові і в тому числі – й Німеччині, що війна продовжується, так як більшість німців думають, що війна у нас закінчилася, оскільки в новинах про війну в Україні вже давно ніхто нічого не передає»,  – зазначила Світлана Кавшан.

Свої вимоги активісти оформили у три ключові пункти та надішлють в центральний офіс ОБСЄ Німеччини. Вони вимагають: вивести з України всіх російських військових та техніку, відновити  контроль України над держкордоном з Росією та розширити місію міжнародних спостерігачів, продовжити санкції проти Росії, а у разі подальшого невиконання нею мінських угод, посилити їх. Якщо ці вимоги не будуть виконані, активісти попереджають про свою готовність до публічного і безстрокового голодування.

14
Під час демонстрації не обійшлося і без ексцесів. «До нас підійшли молоді п’яні росіяни, почали нас обзивати фашистами, бандерівцями та іншими нецензурними висловами. Поліція,  яка слідкувала за дотриманням порядку під час проведення акції, змусила хуліганів відійти осторонь», – розповіла Світлана Кавшан.

About dobrovoltsi