Don't Miss
Home / Новини / Розвідка та тактична медицина. Вихідні правосекторівці Львова провели на вишколах

Розвідка та тактична медицина. Вихідні правосекторівці Львова провели на вишколах

Правосекторівці Львова традиційно на вихідних проводять вишколи активу за різними напрямками. Йдеться як про тактичні та медичні навчання, так і про безпеку активістів в умовах політичних переслідувань, і про безпеку комунікації, поширення інформації та ін.
Минулої суботи пройшов черговий військово-польовий вишкіл. Цього разу – за специфікою пересування розвід груп по пересічній місцевості без засобів зв’язку. Відпрацьовувалась методологія безшумного та прихованого пересування малими групами. Надавалась теоретична база виявленню засади та протидії ворожим групам.
«В умовах війни та ворожого політичного режиму життєво необхідно вишколювати актив, незалежно від його функціонального призначення, в площинах ідеологічних та військових. Таким принципом діяли загони ОУН в міжвоєнному періоді 20 століття.На сьогоднішній день, методологія Українських Націоналістів модернізується сучасними навиками та умовами. Нами використовується досвід резервістів Швейцарії та країн Балтійського регіону», – зазначив після вишколу координатор «Правого сектора» Львова Володимир Лазор, позивний «Сірко».
Вже наступного дня, в неділю, активісти силового крила організації на запрошення «Білих беретів» взяли участь у вишколі з тактичної медицини. «Навчання відбувалось згідно стандартів НАТО. Ми відпрацьовували специфіку надання першої допомоги в червоній (на передовій) та жовтій (відносно спокійній) зоні. Медики-волонтери навчали, що робити з бійцями при контузіях, пораненнях дихальних шляхів, кульових пораненнях кінцівок. По суті, нас вчили, що повинен зробити поранений боєць із собою чи як рятувати пораненого побратима до того, як поспіють медиків. Це дуже важливий та цінний досвід», – розповів учасник вишколу, друг «Сірий».

About dobrovoltsi