Don't Miss
Home / Новини / Проросійські видання Польщі зводять наклеп на «Правий сектор»

Проросійські видання Польщі зводять наклеп на «Правий сектор»

LJR
9 грудня 2015 року в польській газеті «Супер Експрес»  було розміщено матеріал, в якому йшлося про те, що «Правий сектор» на території Польщі  за 1000 доларів США проводить набір найманців для війни на  Донбасі проти Росії. (посилання на “Супер Експрес”)

Правий сектор заявляє, що дана публікація не відповідає дійсності і є нічим іншим як наклепом на організацію, а факти подані у ній є вигаданими.

Так, вказаний у публікації видання «Супер Експрес» контактний номер начебто вербувальника найманців від «Правого сектора» Артема Степанова  –  насправді  є номером телефону одного з речників НВР «Правий сектор» Артема Скоропадського, а електронна скринька, з якої нібито прийшло повідомлення, не адмініструється жодним з представників «Правого сектора»  ані в Україні, ані за її межами.

«Я висловлюю щирі сподівання, що  журналістів газети «Супер Експрес»  ввели в оману і що це не є замовним матеріалом, який відверто дискредитує в очах європейської громадськості Національно-визвольний рух  «Правий сектор», – зазначив заступник Дмитра Яроша  по зовнішнім контактам, замкомбата 8 окремого батальйону «Аратта» ДУК ПС та керівник  «Правого сектора» Львівщини  Артем Луцак.  З його слів, в польському законодавстві чітко прописано, що  громадяни Польщі, як приватні особи,  не мають права брати участь в  військових конфліктах на території інших країн. Відтак, Артем Луцак вважає не припустим  спонукати  польських громадян до кримінального злочину.

Судячи з інформаційного наповнення сайту  видання «Супер Експрес», його контент є явно проросійського забарвлення.

«Правий сектор» ніколи не звертався з подібними закликами і пропозиціями до жодних юридичних чи  фізичних осіб у Польщі. Сподіваюся, що редакція газети «Супер Експрес» усвідомлює, що подібні матеріали є відверто провокативними та покликані розсварити поляків з українцями. Ми з повагою ставимося до польського народу, територіальної цілісності Польщі і зацікавлені у розвитку добросусідських взаємовигідних стосунків, які будуються  на паритетних засадах і взаємоповазі», – зазначив Артем Луцак.

НВР «Правий сектор» сподівається, що редакція газети «Супер Експрес» проведе внутрішнє розслідування і спростує цю неправдиву інформацію.
Луцак скрін

 

About dobrovoltsi