Don't Miss
Home / Новини / Прокуратура порушила кримінальне провадження через вирубку Снопківського парку

Прокуратура порушила кримінальне провадження через вирубку Снопківського парку

Сьогодні прокурор Львівщини Володимир Гураль провів прес-конференцію з приводу незаконної вирубки Снопківського парку.

«Події зі Снопківським парком мають давню історію, однак, останнім часом почалась фаза загострення. У зв’язку з цим, органами прокуратури розпочались перевірки, – заявив Володимир Гураль. – На жаль, ця проблема замикається на Львівській міській раді».

Безпосередньо проблематикою парку займається прокуратура Галицького району Львова.

«27 березня у парку Снопківський, справді, відбувалась вирубка дерев працівниками підприємства ЛКП «Зелений Львів», – сказав прокурор району Сергій Янчишин. – Прокуратура спільно з міліцією провела перевірку на території площею 20 на 167 метрів у парку. Виглядало, що там відбувалась не санітарна, а суцільна вирубка дерев. Зафіксовано 83 пні – залишки від спиляних дерев. Як відомо – парк Снопківський є об’єктом природо-заповідного фонду і охороняється законом. Тому ЛКП «Зелений Львів» заборонено проводити будь-яку господарську діяльність на території парку, що може зашкодити зеленій зоні».549687_2_w_500_lq

Зі слів опитаних працівників ЛКП «Зелений Львів», вони спилювали сухостої, на який було складено акт.

«У акті йшлось про 64 дерева, і сам він був складений ще у 2012році, – повідомив Янчишин. – У документі не йшлось про те, де саме розташовані ці дерева. Розглядаємо, що по території усього парку, а це 36 гектарів, а рубка проводилась лише в одному місці. Також була проведена перевірка Державною екологічною інспекцією, яка встановила, що у парку Снопківський на вказаній ділянці, безпідставно, було зрубано 148 живих дерева. Це є грубим порушенням закону. Рубка здійснювалась за наказом директора ЛКП «Зелений Львів» (Роман Процакевич – ПС). Шкода нанесена природі у грошовому еквіваленті наразі становить понад 50 тисяч гривень. Сьогодні, прокуратурою Галицького району Львова, інформація про даний факт внесена у Єдиний реєстр досудових розслідувань».

Проблемою усіх вирубок і забудов парків Гураль назвав відсутність меж парків у Львові.  Нагадаємо, вчора 11 квітня, під Львівською міською радою відбулась попереджувальна акція громади міста та представників Правого сектора з приводу незаконного знищення Снопківського парку.

Прес-служба Правого сектора

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator