Home / Новини / Представники «сім’ї» влаштували рейдерську атаку на «Львівавтогаз»

Представники «сім’ї» влаштували рейдерську атаку на «Львівавтогаз»

Регіоналівський десант висаджується на Львівщині. Прихвостні «сім’ї» збираються «підім’яти»  під свій клан «Львівавтогаз» – дочірнє підприємство «Укравтогазу». Конфлікт виник після відмови львівського керівництва сплачувати  мільйонну данину регіоналівським нардепам, які після перемоги Майданну «перефарбувалися», домовилися з «Батьківщиною» і заповзялися обкладати поборами нафтогазові підприємства як при Януковичу.

Керівництво «Львівавтогазу» звернулося по допомогу до львівської організації «Правого сектора», оскільки столичні регіонали почали вдаватися до тактики рейдерського захоплення.  Правосекторівці взяли підприємство під охорону і не допустили нападників на його територію.

Оговтавшись після першої невдачі, маніпулюючи підробленими наказами по «Укравтогазу», залякуючи і шантажуючи працівників регіоналівські рейдери намагаються підім’яти територіальні підрозділи «Львівавтогазу» на Рівенщині, Волині, Прикарпатті,  Тернлпільщини, Закарпатті та Чернівцях. Відтак, боротьба продовжується.  «Правий сектор» Львівщини» не допустить фінансування регіоналівських недобитків, які оплачують кулі і фугаси, що ними сепаратисти вбивають українських військових.

Тому, «Правий сектор» Львівщини закликає побратимів західних областей України оголосити загальну мобілізацію та взяти на себе охорону територіальних  станцій «Львівавтогазу» та бути готовими боронити їх від рейдерів.

Ми також закликаємо всі організації Майдану об’єднатись та дати спільну відсіч регіоналівському десанту.

Завтра, у середу, представники «Львівавтогазу» та  «Правого сектора» організовують спільну прес-конференцію, на якій розкажуть подробиці спроб захоплення підприємства януковицькими прихвостнями. 12:00, прес-клуб.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator