Home / Новини / «Правий сектор» вимагає люстрації Львівської міськради

«Правий сектор» вимагає люстрації Львівської міськради

«Правий сектор» вимагає провести люстрацію у Львівській міській раді через вирубку дерев у парку Снопківський та ініціює створення на його території алеї-пам’яті “Небесної сотні”. IMAG0454

«28 березня 2014 року прес службою Львівської міської ради з посиланням на управління екології і благоустрою, була поширена неправдива інформація стосовно вирубки дерев у парку. Мало того, дана інформація містила завідомо неправдиві факти, щодо громадян, захисників парку та нашої організації, і будь які дії, що має намір вчинити Львівська міська рада, відносно громадян,  що захищають парк,  ми будемо розцінювати як погрози саме нашій організації», – йдеться у зверненні «Правого сектора». Відтак, активісти від міської влади та депутатів Львівської міськради вимагають спростувати неправдиву інформацію та звільнити начальника управління екології і благоустрою Львівської міської ради. Окрім того, «Правий сектор» виступає з ініціативою створити у парку «Снопківський» алею-пам’яті «Небесної сотні».

 Нижче – повний текст звернення Правого сектора до керівництва Львова та депутатів Львівської міської ради

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ВИМОГА

Міському голові  м. Львова Андрію Садовому

Депутатам Львівської міської Ради

         27 березня 2014 року, під керівництвом директора ДП “Парк-Високий Замок” ЛКП Зелений Львів”, за мовчазної згоди та бездіяльності в.о. начальника управління екології і благоустрою Львівської міської ради,  під виглядом санітарної очистки здійснене незаконне діяння – проведена незаконна вирубка живих, здорових дерев на території природно-заповідного фонду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва парку “Снопківський”. Згідно Акту обстеження Держекоінспекції від 28.03.2014 року виявлено 83 зрізаних дерева, з них тільки 9 – сухостійних. Жодних дозволів і декларацій на цей акт вандалізму у чиновників не було. А посилання на Акт обстеження зелених насаджень від 05.10.2012 року, що підлягають видаленню на території парку “Снопківський”, не дає жодного права так нахабно вирубувати ліс, адже він стосується обстежень дерев всього парку площею 36.36 га, і в ньому міститься чіткий перелік дерев в кількості 64 одиниці, на території всього парку, а не окремо взятої його частини.

Окрім того, правоохоронним органам також варто поцікавитись, яким чином у вищезазначеному акті 2012 року у Висновку міститься формулювання: “Після завершення БУДІВНИЦТВА, провести благоустрій територі”. Громада Львова хоче знати, а про яке будівництво йдеться у даному акті обстеження, коли ця територія – це парк-пам’ятка, об’єкт природно – заповідного фонду!

28 березня 2014 року прес службою Львівської міської ради з посиланням на управління екології і благоустрою, була поширена неправдива інформація стосовно вирубки дерев у парку. Мало того, дана інформація містила завідомо неправдиві факти, щодо громадян, захисників парку та нашої організації, і будь які дії, що має намір вчинити Львівська міська рада, відносно громадян,  що захищають парк, ми будемо розцінювати як погрози саме нашій організації.

Розуміючи, що громадяни, вже більше як півтора роки виборюють право бачити цей парк зі збільшеними межами і збереженими зеленими насадженнями у ньому, а чиновники міської ради всіляко перешкоджають цьому, вдаються навіть до погроз, ми прийняли чітке рішення бути з громадою Львова до кінця і захисти  людей та природу!

Тому,  “ПРАВИЙ СЕКТОР” ВИМАГАЄ :

  1. Спростування неправдивої інформації поширеної прес службою Львівської міської ради від 28.03.2014 року щодо вирубки парку “Снопківський” та вибачення перед громадою за погрози, які у даному повідомленні пролунали.
  2. Звільнення директора ДП “Парк-Високий Замок” ЛКП Зелений Львів”
  3. Звільнення в.о. начальника управління екології і благоустрою Львівської міської ради
  4. Винесення на найближчу сесію Львівської міської ради питання затвердження Технічної документації і нових збільшених меж парку “Снопківський”, що вже є відпрацьованими разом з представниками громади та депутатами на комісії природокористування, охорони довкілля і благоустрою ЛМР
  5. На території парку “Снопківський ”, що піддана нещадній вирубці, створити алею-пам’яті “Небесної сотні” ( шляхом проведення висадки дерев, за попередньо проведеним проектом реконструкції парку, з залученням представників громади), щоб назавжди залишити у наших серцях пам’ять про загиблих на Майдані, які боролися за наше майбутнє.

 

У випадку ігнорування наших вимог, ПРАВИЙ СЕКТОР залишає за собою право діяти на власний розсуд у межах чинного законодавства.

Наші хлопці віддали своє життя за наше з Вами майбутнє, ми не можемо зрадити їх.

Слава Україні! Слава Героям!

 

About dobrovoltsi