Don't Miss
Home / Новини / «Правий сектор» вважає перенесення виборів Президента неприпустимим

«Правий сектор» вважає перенесення виборів Президента неприпустимим

Деякі політики, користаючись тим, що злочинний режим Януковича повалено і активні акції протесту в Києві припинилися, прагнуть ігнорувати волю Майдану. У Верховній Раді зареєстровано проект постанови №4399 від 11.03.2014 про перенесення позачергових виборів Президента України на 7 грудня 2014 року. Це не могло пройти повз нашу увагу.

«Правий сектор» підкреслює, що політики забули головний наказ Майдану: влада повинна служити народу.

Ми вже чули заяви деяких можновладців про те, що Майдан може розходитися по домівках. Тепер ми розуміємо, що то були перші ластівки – отримавши політичну перевагу, вони почали підминати владу під себе. Але люди поклали свої життя та здоров’я на вівтар революції не заради того, щоб деякі персоналії забезпечили своє політичне майбутнє. Майдан вимагав повного перезавантаження влади, і депутати, які підтримували Майдан, зобов’язувалися це виконати.

«Правий сектор» вимагає проведення позачергових виборів на всіх рівнях влади. Без цього неможливо «перезавантажити» країну, виконати вимоги тих, хто здійснював революцію, не шкодуючи себе. Цей склад Верховної Ради не відображає інтереси суспільства, бо значну його частку становлять ті, хто грав на руку поваленому режиму, або ті, хто, злякавшись відповідальності за злочинну діяльність, уже втекли з України. «Небесна сотня» віддала своє життя за свободу і щастя українського народу, а не за кар’єрне зростання окремих осіб.

«Правий сектор» не дозволить знову ошукати народ та залишає за собою право добиватися виконання рішень Майдану усіма законними засобами.

Політрада «Правого сектора»

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator