Home / Новини / НАШІ ЗАВДАННЯ

НАШІ ЗАВДАННЯ

Майже дев’ять місяців минуло відтоді, як група патріотів вийшла на Майдан Незалежності висловити свій протест антинародній та антиукраїнській діяльності фашистського правителя Віктора Януковича.
Що було далі – пам’ятають усі: безпорадне зимове стояння на Майдані, нерішучість «вождів» опозиції та їх ганебні перемовини з тираном, що засів на Банковій. Натомість перші радикальні дії українських революціонерів, спроба штурму будинку Кабінету міністрів 24 листопада ці політики-опозиціонери, що протягом усього правління Януковича твердили про необхідність революції, назвали провокацією.
Саме в ці дні формувався майданчик націоналістичної революційної молоді «Правий сектор», що став авангардом революції. Героїчні дії активістів «Тризуба» імені Степана Бандери, УНА-УНСО, футбольних фанатів і безпартійних націоналістів на вулиці Грушевського та Майдані Незалежності призвели до падіння антиукраїнського режиму внутрішньої окупації, втечі його лідерів і зміни влади.
Однак заміна одного президента на іншого не означає автоматичної перемоги ідей Майдану. Вже зараз, на жаль, можна констатувати, що зміни системи не відбулося. Отже, українська національна революція не завершена. Хабарі, неправда чиновників, здирництво, так звані «відкати», призначення на державні посади людей, заплямованих співробітництвом з окупаційним режимом Януковича, відмова від повноцінної люстрації – усе це гірка правда спекотного літа 2014 року у буремній Україні.
Після завершення однієї з активних фаз революції більшість партій відмовилися від ідеї руйнування діючої системи й продовжили свою звичну справу – боротьбу за посади та доступ до ресурсів. І тільки бойовий авангард революції «Правий сектор» продовжує відстоювати досягнення Майдану. Зокрема, саме «Правий сектор» воює на сході країни. Лідер організації Дмитро Ярош постійно перебуває на передовий зі зброєю в руках – на відміну від інших політиків, які скачуть з одного телеканалу на інший, розповідаючи про псевдозаслуги на фронті. Саме «Правий сектор», партія, народжена Майданом, продовжує відстоювати інтереси мільйонів людей, що вийшли наприкінці минулого року на вулиці.
Основними нашими завданнями є злам діючої системи. Для цього необхідно провести люстрацію в органах МВС, прокуратури, судах і Міністерстві оборони; заборонити Комуністичну партію і Партію регіонів; заборонити колишнім членам цих партій обіймати державні посади та балотуватися в депутати всіх рівнів; надати громадянам право на носіння зброї; заарештувати причетних до злочинів поваленого режиму.
На сьогодні тільки тверда рука «Правого сектору» здатна зупинити бандитів, українофобів і злодіїв, що знову рвуться до влади. Українці мають усвідомити – благополуччя досягається не перевиборами й сумнівними призначеннями нових чиновників і міністрів, а повною зміною системи. «Правий сектор» неодноразово доводив свою силу та готовність боротися й помирати за Україну. Зокрема, під час подій на Майдані та на війні, що триває зараз.
Українці, що підтримують «Правий сектор», насправді підтримують ідею завершення революції. Тобто – зміну системи, прихід нових чесних людей у владу та власне мирне, благополучне життя в єдиній соборній Україні.
Артем Скоропадський

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator