Don't Miss
Home / Новини / Керівники НР “ДІЯ” відвідали Одесу

Керівники НР “ДІЯ” відвідали Одесу

1
11 квітня в Одесі відбулася зустріч Провідника НР “ДІЯ” Дмитра Яроша та керівника громадсько-політичної платформи руху Андрія Шараскіна «Богеми» з громадськими організаціями, активістами, журналістами та представниками малого та середнього бізнесу Одеси та Одеської області. Зустріч пройшла в теплій атмосфері коворкінгового центру «Термінал 42», на ній, зокрема, було представлено координатора НР “ДІЯ” Одеської області Наталю Кручиніну. Дмитро Ярош розповів про рух «ДІЯ», що нині створюється як широка правоцентристська ініціатива, та відповів на численні запитання активістів.

Одеситів, як і мешканців інших регіонів України, цікавило, чи фінансує наш рух Коломойський, що Дмитро Ярош категорично заперечив. Його принципова позиція: в олігархів можна брати гроші лише на війну, але не на політику, щоб не потрапити від них у залежність.
2
Були, звичайно, і специфічно одеські питання: наприклад, що думає Дмитро Ярош на рахунок того, що мер Одеси – сепаратист з російським громадянством. Дмитро Анатолійович відповів, що такі люди, як Труханов і Ківалов, представлені в усіх регіонах України, хоча мали б сидіти у в’язниці. “Ці потворні гримаси демократії не дуже доречні під час війни. Коли хлопці гинуть на фронті, а люди, які спровокували цю війну, сидять у Верховній Раді або в мерських кріслах – це ненормально. Непокаране зло множиться. Наша ініціатива протиставлятиметься цьому реваншу на всіх рівнях, усіма можливими методами”.

Питали і думку Провідника щодо маршу, який на день визволення Одеси влаштували проросійські елементи, та про побиття поліцією активістів, які спробували зупинити “сепаратистську” ходу.

Дмитро Ярош відповів, що держава має вести грамотну інформаційну політику, щоб переконати тих не проукраїнськи налаштованих мешканців, кого можна переконати, а кого не можна, необхідно позбавляти громадянства. Бо це ненормально, коли під час війни в тилу виходять з георгіївськими стрічками, провокуючи патріотів на протиставлення, а користається з цього країна-агресор. “У держави має бути чітка позиція з цього питання. У нас вона є, ми на фронті проявляємо її щодня”. Що ж до поведінки правоохоронців – Дмитро Ярош, даючи високу оцінку сучасній патрульній поліції в цілому, вважає, що ті поліцейські, які били проукраїнських активістів, до якого б виду поліції вони не належали, мають бути звільнені.
3

Джерело: Сектор правди

About dobrovoltsi