Don't Miss
Home / Новини / Героїв-добровольців вшанували відзнаками Холодного Яру

Героїв-добровольців вшанували відзнаками Холодного Яру

Минулими вихідними в Холодному Яру, що на Черкащині, вшанували героїв-добровольців, які сьогодні самовіддано боронять Україну від кремлівського окупанта. Почесні відзнаки «Холодний Яр» від Черкаської облдержадміністрації отримали: начальник штабу Української Добровольчої Армії Сергій Ільницький, позивний “Сокіл”, командир 8-го окремого батальйону УДА «Аратта» Андрій Гергерт, позивний “Червень”, командир 5-го окремого батальйону УДА Владислав Литвин, позивний “Чорний”, заступник Дмитра Яроша та воїн-доброволець Андрій Шараскін, позивний “Богема”, а також – начальник відділу спецоперацій УДА Валерій Воронов, позивний “Вольф”.
Під час свого виступу начштабу УДА Сергій Ільницький зазначив, що більшість з нагороджених, нажаль, не змогли приїхати, бо зараз вони на передовій виконують завдання. «Для нас це велика шана отримати ці нагороди, тому що ми залишилися, мабуть, єдиним добровольчим підрозділом, який за підтримки добровольців і волонтерів зараз знаходиться на передовій. Також я хочу передати вітання всім нашим побратимам та бійцям від нашого Провідника Дмитра Яроша. Тільки разом, об’єднавшись ми можемо перемогти. Слава Україні»! – заначив у своїй промові Сергій Ільницький.
Нагадаємо, 23-24 квітня в урочищі Холодний Яр на Черкащині відбулося традиційне вшанування героїв Холодноярського повстання 1918-1922 років.

About dobrovoltsi