Home / Новини / Дрогобицький «Правий сектор» перекрив «золоту жилу» місцевому паспортному столу

Дрогобицький «Правий сектор» перекрив «золоту жилу» місцевому паспортному столу

 

Припинити здирництво «паспортного столу» у Дрогобичі взявся місцевий осередок «Правого сектора». Із низкою вимог активісти звернулися до начальника Дрогобицького відділу Державної міграційної служби  України.

«Припинити шахрайську практику стягування платежів з громадян,  які не передбачені законодавством України. Розмістити у приміщенні ДМСУ інформацію щодо вичерпного переліку обов’язкових платежів та їх вартість,та забезпечити вільний доступ громадян для ознайомлення з ними», – йдеться у вимогах правосекторівців. Окрім того, активісти наполягають на вільному доступі громадян до банківських  реквізитів державних установ, на чий рахунок необхідно здійснити оплату для отримання послуг, що надаються «паспортним столом». Також – на забезпеченні громадянам право вільного вибору банківської установи для здійснення платежів за послуги ДМС України;

Для виправлення порушень допущених в роботі та виконання вимог «Правого сектора»  керівництву ДМСУ надано строк – 7 днів. За інформацією дрогобицьких правосекторівців, начальник Дрогобицького відділу ДМС пообіцяв, що оперативно усуне вказані недоліки в роботі.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator