Home / Новини / Добровольчий Український Корпус (ДУК): критерії відбору

Добровольчий Український Корпус (ДУК): критерії відбору

«Добровольчий Український Корпус (ДУК) є добровільним мілітарним об’єднанням громадян України, українців з-за кордону та громадян інших держав, які висловили бажання брати участь в збройній боротьбі українського народу, створений з метою захисту територіальної цілісності та національної незалежності України». Про це йдеться у загальних положеннях про створення ДУК.
Ініціатором створення ДУК є громадсько-політичний рух «Правий Сектор», але при цьому Корпус не є бойовим підрозділом жодної політичної партії. Командир Корпусу – Андрій Стемпіцький, начальник Штабу Корпусу Валерій Воронов.
Буквально 23 липня на базі силового блоку «Правого сектора» створено 2-ий запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору. Командиром батальйону призначений друг Хаммер, заступником – друг Червень, начальником Штабу – друг Бескид.
«Аби потрапити в ДУК, потрібно зголоситися у районний або обласний осередок «Правого сектора», заповнити анкету і після співбесіди приймається рішення. Є певні критерії. По-перше – це віковий ценз від 18 до 50 років. Звичайно, 18-рчних намагаємось не брати, дуже молоді хлопці, запальні. Однак їм бракує досвіду, а на одному фанатизмі далеко не заїдеш. Бувають випадки, що й старших за 50 років беремо, бо мають певні навички. Звісно, ми категорично відкидаємо людей з атеїстичним світоглядом, тих, хто сповідує ворожі для нас принципи. Як от комуністичні чи соціалістичні. Ми слідкуємо, щоби наші бійці були моральними, наші бійці були поважними і щоби вони ніякими своїми вчинками не змогли споганити честь мундира бійця Добровольчого українського корпусу», – розповідає керівник силового блоку «Правого сектора» Львівщини Хаммер.

Контактний номер телефону для запису в ДУК: 98 252 36 99
Слава Україні!
Ukrainian_Volunteer_Corps_logo

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator