Home / Новини / Дмитро Ярош: «Ми не обмежені «паркетними» генералами

Дмитро Ярош: «Ми не обмежені «паркетними» генералами

Дмитре, скільки часу ви в зоні бойових дій?

Фактично, з квітня місяця. Часто в боях заходимось, майже весь час. Час від часу «вискакую», бо треба вирішити питання по забезпеченню Добровольчого Українського Корпусу. От зараз пікапи нам пригнали – допомогли підприємці з Києва, з Дніпропетровщини. Бронежилети, каски… От хіба для цього і виїжджаю із зони бойових дій.

Забезпечення ДУК. Наскільки воно відповідає вимогам війни?

Війна – це така річ, яка потребує величезних ресурсів. Тому того, що є, завше бракує. На цей момент, коли до нас в ДУК стоїть черга добровольців, найважче зі зброєю та боєприпасами. Ми не є формалізований в державних структурах корпус. Відповідно для нас зброя державними структурами не виділяється. Ми її беремо в бою як трофей. Озброюємо тих хлопців, які до нас приїжджають і воюємо далі. Буде більше зброї, ефективність нашої діяльності буде тільки зростати.

ДУК – неформальне утворення. Як ви пояснюєте людям хто ви?

По-перше, є Конституція, де обов’язком, я підкреслюю – ОБОВ’ЯЗКОМ кожного громадянина України є захист територіальної цілісності і державного суверенітету нашої країни. Тому ми виконуємо наш конституційний обов’язок. На цей момент ми – певний партизанський рух, неформалізований. Хоча я звертався з самих початків після анексії Криму до державних структур і пропонував, аби ми були в якості певних силових структур.
Проте з другого боку я розумію, що нам набагато легше діяти хоча б і тому, що ми не обмежені тими паркетними генералами, які проводять абсолютно бездарні операції . підпорядковувати їм людей ц мене немає жодного бажання. Або наскрізь корумпованому і злочинному по своїй суті МВС, яке розігнати треба повністю, до останнього. Тому ми робимо те, що можемо робити. Ми координуємо наші дії з нормальними офіцерами в керівництві АТО, яка поки що так називається, хоча насправді – це повномасштабна війна. Ми маємо хороші стосунки з комбригами, з комбатами і діємо разом.

Ви воюєте трофейною зброєю. Чи не буде після закінчення війни проблем?

Смішно говорити про якісь проблеми, коли ти кожного дня знаходишся на межі між життям і смертю. Тим паче, що ми знаємо – порядок в цій крані ще треба буде наводити і наводити. І марно розслабились ті, хто зараз прийшов до влади і продовжують грабувати країну… Ми віддаємо собі звіт, що після фронту ми повернемось на Київ і наведемо там порядок. І революція ця, яка відбулась, вона своє логічне продовження і завершення отримає.

Який відсоток членів «Правого сектора» зараз воює?

Підрозділи ДУК розкидані по Донецькій області, розвід групи наші діють у Луганській області. По наших підрахунках, близько наших 7 000 людей сьогодні воює і ми можемо ще підтягнути. Окрім того, наші хлопці воюють в тому ж Айдарі, в тому ж Дніпрі, і в тому ж Донбасі, і в тому ж Азові. Багато наших хлопців в ЗСУ.
Джерело: «Громадське ТБ»

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator