Don't Miss
Home / Новини / ДІЯ відкрила осередок у Жовкві та передала медобладнання місцевій лікарні

ДІЯ відкрила осередок у Жовкві та передала медобладнання місцевій лікарні

НР «Державницька ініціатива Яроша» сьогодні відкрила Штаб Яроша Жовківщини. Звертатися сюди можна за адресою: пл. Вічева, 2 (перший поверх). Осередок, зокрема займатиметься збором допомоги для бійців Української Добровольчої Армії, також тут діятиме пункт мобілізації в лави УДА. Приміщення сьогодні ж освятили.

«Національний рух ДІЯ розбудовує свої штаби на Львівщині та створює локальні осередки патріотичного руху. Їх покликання – бути волонтерською опорою для добровольців УДА, мобілізаційним резервом єдиної добровольчої сили в Україні та рупором і бичем простого люду у боротьбі з корупцією та беззаконням», – наголосила під час відкриття координатор ДІЯ Львівщини Олена Живко.

Разом із тим, сьогодні  активісти ДІЯ Львівщини передали медобладнання для  соматичного відділення Жовківської центральної районної лікарні. Тут проходить реабілітацію після контузії багато бійців АТО.

УВАГА! З питань долучення до руху у Жовківському районі звертатися за вищевказаною адресою. Контактний телефон : (063)4814588

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator