Home / Новини / Пікетування Головного Управління МВС України

Пікетування Головного Управління МВС України

У Львові громадські організації пікетували головне управління МВС України у Львівській області. Активісти вимагали очільників МВС не призначати на посаду начальника Державтоінспекції області Богдана Мицака.

10013767_207968259412848_388379213_n

Серед організаторів акції – «Правий сектор», Самооборона, «Дорожній контроль», «Варта», повідомляє кореспондент Galnet.

Один із учасників пікету головний редактор видання «Дорожній контроль –Львів» Сергій Круглов попередив, якщо правоохоронці не дослухаються до думки громади – активісти діятимуть радикальніше. «Вчора представники «Дорожнього контролю» та інші організації дізналися, що у Львівське МВС прийшла факсограма з Києва про те, щоб сьогодні, 28 березня, був виданий наказ про призначення Б.Мицака на посаду начальника ДАІ Львівщини. Дізнавшись це, ми зібрали мітинг проти такого рішення», – сказав активіст.

На його переконання, Б.Мицак заплатив гроші, аби отримати цю посаду. «Він не буде працювати для людей, для покращення становища ДАІ, не буде припинено ні хабарів, ні поборів. Нам пообіцяли, що цей наказ не підпишуть і почнуть перевірку по факту лікарняного Б.Мицака, оскільки він знаходився один рік і 2 місяця на лікарняному. Б.Мицак вичікував момент, коли складуться умови і він зможе повернутися на посаду. Громада не допустить цього», – зазначив С.Круглов.
Активісти також вимагають від мера Андрія Садового, голови ЛОР Петра Колодія та голови ОДА Ірини Сех відреагувати на можливе призначення Б.Мицака. «Пані Сех вдає, що вона ніби не знає Мицака, якщо вона і далі так буде вдавати і не підтримає громаду – то бере на себе відповідальність за призначення Б.Мицака, бо вона є керівником Львівщини», – зазначив С.Круглов.
Джерело :
http://vgolos.com.ua/photo/u_lvovi_piketuvaly_gu_mvs_proty_pryznachennya_mytsaka_nachalnykom_udai_foto_140601.html

відео: https://www.youtube.com/watch?v=jUYLPzZEC4M

Публікації:
http://dyvys.info/polityka/dorozhnij-kontrol-vystupyt-proty-pryznachennya-mytsaka.html

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_piketuvali_upravlinnya_mvs_proti_priznachennya_mitsaka&u_lvovi_piketuvali_mvs_proti_priznachennya_bogdana_mitsaka&objectId=1305445

About dobrovoltsi